БЕБЕМАНИЯ 2008 - 24-26 октомври 2008 г., зала Универсиада, гр. София

  • 5 791
  • 29
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 531
             Управителният съвет на Асоциацията на търговците на стоки за детето в България има удоволствието да покани всеки, с професионален или личен интерес в областта на стоките и услугите за бебето и детето, на второто издание на специализираното изложение на националните дистрибутори "БЕБЕМАНИЯ".

Изключително високите оценки, които дадохте на първото издание през м. октомври 2007 г. ни стимулираха за неговото подобряване и разширяване. То ще се случи в дните 24-26 октомври 2008 г. на цялата изложбена площ на "Универсиада" АД гр. София - зала "Централна", зала "Изток", фоайе-пасаж.

На изложението ще бъдат представени над 250 от най-известните чуждестранни и български търговски марки.


Както вече знаете, този формат на изложението има две основни задачи:

  • да даде възможност на стопанските субекти, заети с продажби на дребно на детски стоки, да осъществят съответните контакти и договаряне със своите доставчици

  • да даде възможност на нашите настоящи и бъдещи клиенти да се запознаят с последните тенденции във всички области на стоковото обезпечаване на бебето и детето, да зададат своите въпроси лично на специалистите от фирмите, представящи техните предпочитани марки, да научат къде, кога и при какви условия могат да закупят интересуващите ги продукти.


Официални медийни партньори на събитието са BG-Mamma, списание "Моето бебе и аз" и списание "Кенгуру".



За да бъде отново успешно, полезно и приятно изложението, бихме искали да Ви информираме за следното:

1. На щанда на АТСДБ (Асоциацията на търговците на стоки за детето в България) ще има постоянно представител на Управителния съвет на Асоциацията, към когото може да отправяте своите въпроси

2. На същия щанд ще има и пункт със специалист за оказване на първа медицинска помощ

3. Поради струпването на много хора на едно място ще бъде осигурена фирмена охрана на мероприятието, но въпреки това припомняме на нашите гости, че не е препоръчително да носят големи парични суми и ценности.

4. След реконструкцията на "Универсиада" новите тоалетни се намират във фоайето, в ляво от входа на зала "Централна"

5. Молим всички желаещи да участват в наградните конкурси да попълват точно и четливо анкетните карти, за да могат да получат реално своите награди (при първото издание голяма част от спечелилите награди не успяха да получат своите награди поради подадени неверни данни и наградите бяха предадени в спонсорския фонд на АТСДБ за благотворителност).


Припомняме на всички наши приятели, че както и първото издание, БЕБЕМАНИЯ 2008 е изложение, на което няма да се извършват директни продажби, но с радост искаме да ви уведомим, че подготвяме първото издание на другия формат на специализирано изложение БЕБЕМАНИЯ ШОПИНГ, което ще се проведе в дните 29 май - 01 юни 2009 г. отново в "Универсиада".
Неговата основна цел ще е извършване на продажби и различни видове промоционални акции.
На него изложители ще са производители, стокови борси, фирми с внос за собствени нужди и най-големите столични магазини за детски стоки.



Пожелаваме на всички полезно и приятно посещение на БЕБЕМАНИЯ 2008!

# 1
  • Мнения: 85
Очаквайте големите покупки там.
Аз и още 10-тина мами сме си организирали групово посещение!

# 2
  • Мнения: 178
Очаквайте големите покупки там.
Аз и още 10-тина мами сме си организирали групово посещение!
Малко по - нагоре пише, че няма да има продажби, така че и ти, и десетината мами ще трябва да се задоволите само с гледане.

# 3
  • Мнения: 2 495
Здравейте Simple Smile
И аз ще ходя, но съм от Стара Загора и имам въпрос-как да стигна до зала Универсиада? newsm78

# 4
  • Мнения: 6 314
Здравейте Simple Smile
И аз ще ходя, но съм от Стара Загора и имам въпрос-как да стигна до зала Универсиада? newsm78

С кола ли ще си?
Ако си с кола, влизаш в София по Цариградско шосе, после, след като подминеш хотел Плиска, влизаш в локалното и още около 40-50 метра караш успоредно на Цариградско шосе, след което завиваш надясно, спускаш надолу по бул. Александър Жендов и се озоваваш отстрани на зала Универсиада. На светофара завиваш наляво и си точно пред залата.

# 5
  • Мнения: 2 495
Да, с кола ще сме Simple Smile
Мерси, Мама за маршрута....дано таткото да се справи!  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 886
и аз ще съм там  bouquet

# 7
  • Мнения: 8
само да попитам ще има ли в крайна сметка някакви продажби или не, понеже изрично е упоменато, че няма да има.Да не би аз да не съм разбрала нещо

# 8
  • Мнения: 2 495
само да попитам ще има ли в крайна сметка някакви продажби или не, понеже изрично е упоменато, че няма да има.Да не би аз да не съм разбрала нещо
Няма да има Peace.На БЕБЕШОПИНГ догодина ще можеш да си пазариш.

# 9
  • Мнения: 3 886
ee  щом няма да можеме да си купуваме аз няма да идвам Cry Cry

# 10
  • Мнения: 826
Е само за разглеждане ли ще бъде? Лошооо - тъкмо мислех да купя нещо първо за бъдещото раждане! Е, не било писано Sad

# 11
  • Мнения: 6 314
Ще може да разгледате какво се предлага на пазара, да видите, да пипнете, да се запознаете с новостите в областта, да се консултирате и разпитате представителите на съответните фирми производители и вносители, да направите сравнение и съответно избор на продукти. Ще има томболи с предметни награди, рекламни подаръчни пакети и т.н.
Вместо да обикаляте магазини, да търсите разпокъсана информация за отделните продукти, то на Бебемания ще имате възможност на едно място да видите продуктите, които се предлагат от множество от най-големите фирми, осигуряващи стоки за бебето и детето и да получите точна и изчерпателна информация директно от хората, които предлагат дадения продукт на пазара.
 Информираността за продуктите, запознаването с техните параметри, свойства и качества са важна предпоставка за успешното пазаруване.

# 12
  • Мнения: 87
А за бременните? Защото преди да дойдат бебетата, други дрешки ни трябват  Flutter

# 13
  • Мнения: 4 428
Миналата година имаше стоки само за бебета и деца. Нямаше за бременни.
Но и аз си мисля, че това изложение е полезно независимо, че няма продажби. Можеш да видиш всичко на куп и да го сравниш на място. Вместо да обикаляш по всички магазини с ролетка да мериш кошовете на количките примерно  Wink

# 14
  • Мнения: 959
да, ама миналата година имаше директни продажби на дребно. Даже имаше и щанд с ишлемета от който си купих доста дрехи на прилични цени. Така че не вярвам тази година да няма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт