Колко платихте за учебник и тетрадка "СОЛНЬIШКО" за втори клас?

  • 1 432
  • 9
  •   1
Отговори
  • България, София
  • Мнения: 638
Дъщеря ми руски като СИП и ЗИП в трети клас, явно затова учебника се плаща.

Моля, да се включат учещите руски по тази система!
Цената, обявена на сайта на "Просвета", за училища и общини, както и в някои онлайн книжарници е по-ниска , от тази, която платихме (учебника и тетрадката се закупиха от училището, ние само платихме). Мисля да разбера откъде идва тази разлика... или къде отива... newsm78

# 1
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Ние платихме 28 лв. (заедно с приспадната отстъпка) за Сольнешко за 3-ти клас  Grinning
Не сме си купили обаче диска, защото беше изчерпан, та се включвам в твоята тема с молба някой, ако го има, да ни го даде за малко...

А ти спокойно можеш да разчиташ догодина на Сольнешко за трети клас  Laughing Ще трябва да си купите само учебната тетрадка...

# 2
  • България, София
  • Мнения: 638
Ние платихме 28 лв. (заедно с приспадната отстъпка) за Сольнешко за 3-ти клас 

Ето това намирам за вашия учебник като обявена цена на "Просвета" за училища и общини (официално в сайта им):

* Руски език за 3. клас Солнышко Нина Тодорова и др. 2004 - 18.00 лв.
* Учебна тетрадка по руски език за 3. клас “Солнышко” Н. Тодорова 2004 - 3.50 лв.
Солнышко, книга за учителя по руски език за 3. клас Н. Тодорова и Хр. Грозданова 2004 - 1.20 лв.
Руски език за 3. клас Солнышко, аудиокасета Нина Тодорова и др. 2004 - 6.0 лв.

При нас се получава същата разлика. Не мога да се свържа с издателството, за да потвърдят цената.
Не ме интересуват 8-те лева конкретно, считам, че въпроса е принципен!  Simple Smile

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
 И аз ще пиша за 3-ти клас Купихме комплекта-учебник и тетрадка направо от книжарницата на Просвета на Дондуков-една майка поръча накуп към 15 бройки. Имат 10% отстъпка за количество.  Но не помня,в крайна сметка колко точно платих Embarassed
 Важното е,че на учебника си пише-24лв, а на уч.тетрадка-4лв и доста стотинки.

# 4
  • България, София
  • Мнения: 638
  Важното е,че на учебника си пише-24лв, а на уч.тетрадка-4лв и доста стотинки.

Така излиза вярна сума при вас.

Аз се заинтересувах, тъй като при нас ги купи училището, а цената към училища в "Просвета" е друга. Все пак са купени поне 150 учебника за третокласници по руски (учат по у-к за 2 кл.) и кой знае колко за по-големите... Благодаря за вклкючването.

Дано им спори езика на децата!

# 5
Не е само руския и не само във втори клас. Аз се ужасих когато ми серивараха "Nuevo Ven 2" (испански) - 24 лева! И го няма на старо никъде.

# 6
За Нуево Вен 2-учебник и учебна тетрадка ли?
Ако да,даже са ти ги продали евтино,при положение,че не се отпечатват в България и са внос.
Учих по тях в ЕЦ и ми взеха 30 кинта.

# 7
  • Мнения: 4 212
Не е само руския и не само във втори клас. Аз се ужасих когато ми серивараха "Nuevo Ven 2" (испански) - 24 лева! И го няма на старо никъде.
в Испания струва по4ти 20? у4ебника, а тетрадката към7?, така, 4е доста е добра цената от 24 лева.

# 8
на някой да му се намира учебна тетрадка nuevo ven 3 с включени отговори към нея (освен на преподавателите) моля ви се, спешно е! благодаря!

# 9
Само Нуево Вен 1 е с отговорите.
Нуево Вен 2 и 3 имат само на упражненията,които включват слушане на аудио запис. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт