вярно ли е че- въпрос за новородено

  • 11 230
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 452
Вярно ли е че за новороденото трябва да се купи радиатор ,който да поддържа температурата на стаята такава каквато е била в майчината утроба ?Че мъжа ми сега се върна и един негов приятел така му бил казал ?Истина ли е това ,в родилното поддържат ли такава температура ?

# 1
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Тоест 37 градуса? На теб вярно ли ти звучи?

# 2
  • Мнения: 407
Аз родих лятото в най-големите жеги!Не знам сега какви са температурите в родилните отделения.Но в къщи си по държай нормално температура!Около 25-28 градуса.

# 3
  • Мнения: 452
ами не ми звучи ама .....знам ли ...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 558
 ooooh! Ето защо природата е направила така, че жените да гледат децата. Температура от 23 градуса е напълно достатъчна за новороденото, когато се къпе се затопля повече.

# 5
  • Мнения: 682
Не, няма нужда. Бебето трябва постепенно да се адаптира към заобикалящата го среда. Нужно е да се поддържа температура от 24-25 градуса. У дома температурата е около 20 градуса и моята бебка се чувства отлично.

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 894
аз винаги съм се водила от правилото-щом на мен ми е добре и на бебка е така Peace

# 7
  • Мнения: 2 479
Вярно ли е че за новороденото трябва да се купи радиатор ,който да поддържа температурата на стаята такава каквато е била в майчината утроба ?Че мъжа ми сега се върна и един негов приятел така му бил казал ?Истина ли е това ,в родилното поддържат ли такава температура ?
Shocked Shocked Shocked Joy
Стига де, тоя дето го е казал това на мъжа ти не  ли съгласен тази температура да се поддържа с климатик, примерно, или пък с калорифер? Пък може и 40 градуса да се поддържат, що 37... Голям цирк са тия бъдещи татковци...

# 8
  • Мнения: 407
За обличането знам от лекарка че лятото се облича с една дреха по-малко от теб,а зимата 1 дреха повече от теб.Понеже са с по-висока температура от нас!

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
ooooh! Ето защо природата е направила така, че жените да гледат децата. Температура от 23 градуса е напълно достатъчна за новороденото, когато се къпе се затопля повече.

 Peace

Спомням си, че Вики само първата  вечер в родилното беше в специално легълце (приличаше на аквариум), което отгоре беше с някаква лапма, която проддържаше малко по-висока температура, за да се адаптира по-лесно бебето.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз родих лятото в най-големите жеги!Не знам сега какви са температурите в родилните отделения.Но в къщи си по държай нормално температура!Около 25-28 градуса.

И това не е нормална температура за сегашния сезон. 21-22 е идеално, а нощем и по-малко.

# 11
  • Мнения: 3 306
аз винаги съм се водила от правилото-щом на мен ми е добре и на бебка е така Peace
 

 и аз  Peace

# 12
  • Мнения: 298
Аз родих лятото в най-големите жеги!Не знам сега какви са температурите в родилните отделения.Но в къщи си по държай нормално температура!Около 25-28 градуса.

И това не е нормална температура за сегашния сезон. 21-22 е идеално, а нощем и по-малко.

# 13
  • Мнения: 4 335
Разбира се,4е не е вярно,22 градуса са си идеални за бебе Peace

# 14
  • Мнения: 2 477
Аз гледах моето новородено бебе на температура 20-22 С.
Къпех го на 25-26С.
И никога не съм го простудила.

Общи условия

Активация на акаунт