Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,

Имам намерение през декември да си сменя личния лекар, ще ми се най-сетне не просто да се водя записана при някой, ами и да му имам доверие че когато имам проблем ще го реши, ако имам нужда от изследвания, ще ми ги назначи и т.н.
Имам си такива гинеколог и зъболекар и знам от опит колко е важно това и как при тези лекари ходя с песен на уста, дори и да имам някакъв проблем.

Много ще съм ви благодарна, ако можете да ми препоръчате в София такъв, по възможност с кабинет някъде из южните квартали, Младост би било чудесно.

Благодаря предварително на всички Smile

Лек и успешен ден!
Цитирай

Ако те устройва "Слатина" като квартал.
Цитирай

София

Мерси, не е далече Слатина, ако е добър лекарят, съм навита Smile
Отговорих ти вече на лични ...
Цитирай

БЪЛГАРИЯ-СОФИЯ

Аз бих ти препоръчала д-р Вяра Михаилова жк Младост 1 новата сграда на 27-ма поликлиника.При нея съм от 3-4 години и когато и да ми се е наложило направление никога не ме е връщала било то за профилактични прегледи при специалист или за нещо сериозно.Записах и мъжът ми и майка ми при нея и с тях е така отзивчива и внимателна.Винаги когато ходя ми следи дали съм си направила профилактични прегледи веднага ми мери кръвното кардиограми и тн. Peace
Цитирай

София

пупичка, много ти благодаря!!!
Звучи ми много добре, аз ще се местя точно в младост1 до въпросната поликлиника, при тожа точно ми се щеше да е някой активен лекар, който ще следи за тези профилактични прегледи, че вече мислех че никой не ти ги прави Smile
Хубав ден! Smile  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.