Kak съобщихте за развода?

  • 1 037
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite momi4eta,az sam nova v pisaneto,no cheta temite ot 1-2 meseca.Interesuvam se dali v momenta v koito saobshtijte che iskate razvod,kakva  reakcia imashe ot strana na majete vi

Здравейте момичета,
Аз съм нова в писането, но чета темите от 1-2 месеца. Интересувам се каква беше реакцията на мъжете ви, когато им съобщихте, че искате развод?



Към авторката: Ако продължиш да пишеш на латиница, всеки следващ
 постинг ще бъде изтриван.

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 20:16 от БеБето

# 1
  • Мнения: 2 175
Ми кава да е? Едва ли някой е подскочил от щастие при тази новина..
Моят реагира нормално..знаеше, че е прекалил..както и че като вземя решение, няма връщане назад..Е, включи после драматичния тон и пусна 2-3 сълзи с цел да размисля..ама не се дадох..))

# 2
  • Мнения: 589
 "Ми развеждай се,кат искаш!"...ей тва каза,когато му казах,че съм подала молба.
  После векове на разправии и отложени дела минаха...
   Странно,когато накрая съдията каза,че вече сме разведени,(такъв и такъв срок за обжалване,бла-бла,кой ще ти обжалва?!)на излизане от съдебната палата го усетих зад себе си.Бившия,не съдията,де...Подсмърча...плаче...прегърна ме за сбогом(той мен!!!)За момент си помислих,че ей сега ще се погледнем,ще се целунем и ще се разхилим какви щуротии сме насътворили...ама,нейсе,размина се.Понеже беше обяд,бях станала рано сутринта,за да пътувам,та умирах от глад(а децата бяха в неговото заведение),му казах:"Сватба не вдигнахме ние с теб навремето,ами айде барем сега да почерпиш за развода"...Е,почерпи...

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 23:26 от olimpiia

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Не сме били женени с бившият.
Но след поредният скандал и след опита му да ме удуши с дръжката на чантата ми, му е било ясно, че сме стигнали дъното.
Казах му да си събере вещите и да си ходи.
По-късно дойде с разни сакове да си събира дрехите, пита ме сигурна ли съм , да ме моли за втори шанс и т.н.
Бях непреклонна, решението отдавна го бях взела, само чаках момента.

# 4
  • на изток от рая
  • Мнения: 441
"Пра`й  каквото си искаш", ама докато му дойде призовката.
Тогава запя "Ама аз не мислех,че ще се стигне до тук".
А?!  #Crazy
Ми докъде да се стигне...

# 5
  • Мнения: 800
"Ти луда ли си ?Виж колко добре си живеем.Какво ни има и ..............."
Бях му казала ,че развод официално не ми трябва,но човека каза   "А нееееееееее.Ще започнем на чисто"  и сам отиде да подаде молба за развода.Имаше и сълзи и викове и заплахи ,но всичко мина и замина

# 6
  • Мнения: 54
Тъй като "съпругът" ми е в чужбина, му съобщих по телефона, че съм подала документите за развода. Последва: "Ама защо не ме изчака да си дойда? Като си дойда ще си поговорим и всичко ще се оправи!" Как ще се оправи всичко с един разговор- не смея и да гадая.  Thinking 

# 7
При мен при всеки скандал и изливане на кофи с помии вьрху мен ме заплашваше с развод,но сега като видя дебелия е мек като памук

Общи условия

Активация на акаунт