Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Моля , ако имате опит в подобна покупка - лак и грунд за дърво- помагайте със  newsm78съвет!
Цитирай

volcano

http://www.benjaminmoore-bg.izotech.com/stores.php
Цитирай

София

Дай малко подробности - за външно или вътрешно, с промяна на цвета или не, водоустойчив или не....
Цитирай

Здравей, трябва да купя лак за интериорни врати, които са от череша, а аз искам да станат сивобели, но да се виждат окраските на дървото, предполагам водоустойчив лак?
Цитирай

volcano

Здравей, трябва да купя лак за интериорни врати, които са от череша, а аз искам да станат сивобели, но да се виждат окраските на дървото, предполагам водоустойчив лак?

Нещо не мога да вдена .... как хем искаш с цветен лак да боядисваш и как ще се вижда шарката на дървото?Шарката може да се вижда само ако е намазана с прозрачен лак или байц.
Цитирай

Има байцове, които тонират частично
Цитирай

София

Ако искаш да промениш основния цвят на вратите, ще трябва да ги изшкуркаш до чисто дърво. После ги лакираш с полупрозрачен лак на Левис, който може да се оцвети в различни нюанси. Така хем ще прозира структурата на дървото, хем ще придадеш желания от теб цвят.
Цитирай

София

Черешата наистина ли е дърво или е плоскост с лак цвят череша? Изшкурваш ги до дървото (да падне горния слой) и ги лакираш с лак на водна основа - бял (нали искаш сиво-бели), но по-разреден с вода, че да прозират жилките на дървото. Ако е ПДЧ, не знам, май пак трябва леко да ошкуриш  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.