Лак за дърво-съвет

  • 2 744
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте! Моля , ако имате опит в подобна покупка - лак и грунд за дърво- помагайте със  newsm78съвет!

# 1
# 2
  • Мнения: 8 999
Дай малко подробности - за външно или вътрешно, с промяна на цвета или не, водоустойчив или не....

# 3
  • Мнения: 27
Здравей, трябва да купя лак за интериорни врати, които са от череша, а аз искам да станат сивобели, но да се виждат окраските на дървото, предполагам водоустойчив лак?

# 4
  • Мнения: 35
Здравей, трябва да купя лак за интериорни врати, които са от череша, а аз искам да станат сивобели, но да се виждат окраските на дървото, предполагам водоустойчив лак?

Нещо не мога да вдена .... как хем искаш с цветен лак да боядисваш и как ще се вижда шарката на дървото?Шарката може да се вижда само ако е намазана с прозрачен лак или байц.

# 5
  • Мнения: 27
Има байцове, които тонират частично

# 6
  • Мнения: 8 999
Ако искаш да промениш основния цвят на вратите, ще трябва да ги изшкуркаш до чисто дърво. После ги лакираш с полупрозрачен лак на Левис, който може да се оцвети в различни нюанси. Така хем ще прозира структурата на дървото, хем ще придадеш желания от теб цвят.

# 7
  • Мнения: 1 849
Черешата наистина ли е дърво или е плоскост с лак цвят череша? Изшкурваш ги до дървото (да падне горния слой) и ги лакираш с лак на водна основа - бял (нали искаш сиво-бели), но по-разреден с вода, че да прозират жилките на дървото. Ако е ПДЧ, не знам, май пак трябва леко да ошкуриш  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт