Използването на тампони

  • 22 554
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Ехо,мами

да ви задам един глупав въпрос.Сега ще започвам уроци по плуване и ще ми се налага да си слагам тампони,но все не успявам да го направя.На вас трудно ли ви беше отначало и ако ми дадете съвети ще съм ви благодарна.Кои тампони с апо-лесни за слагане?С апликатори или без?

# 1
  • Мнения: 5 790
Не помня как е било отначало, доста време си слагам тампони вече. Тези с апликатор са по-удобни и по-лесни за слагане.

# 2
  • Мнения: 3 219
Ехо,мами

да ви задам един глупав въпрос.Сега ще започвам уроци по плуване и ще ми се налага да си слагам тампони,но все не успявам да го направя.На вас трудно ли ви беше отначало и ако ми дадете съвети ще съм ви благодарна.Кои тампони с апо-лесни за слагане?С апликатори или без?

Като за начало пробвай с апликатор-по-лесно се поставят.
Аз ползвам от около 15 години, не съм имала проблеми, като се има предвид, че едно време  хич не бяха със спираловидни каналчета..бла...бла и т.н.

# 3
  • Мнения: 257
Със апликатор  по лесно се слагат
 Peace

# 4
  • Мнения: 4 433
Със апликатор  по лесно се слагат
 Peace
Да

# 5
  • Мнения: 2 131
Не съм ползвала тампони с апликатор. Слагането е по-лесно ако си с изправени крака /не клекнала/. Поне при мен е така.

# 6
  • Мнения: 27 524
Въпрос на навик е. С апликатор и аз не съм ползвала. Иначе трябва да приклекнеш, да не си седнала и да не си стягаш мускулите. С показалеца го буташ бавно и внимателно, докато не вкараш целия показалец във влагалището. Иначе тампонът ще остане между срамните ти кости и ще ти убива.

# 7
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Когато слагах за първи път ми беше трудно. Сега тези новите на ОВ, които са с копринено покритие много лесно се поставят. Трябва да си сигурна че си го поставила достатъчно навътре. Изобщо не трябва да го усещаш. В кутийката има упътване и там според мен добре е обяснено. Тампони с апликатор не съм ползвала и за тях не мога да дам съвет. Може и по лесно да става.

# 8
  • Мнения: 3 356
Въпрос на навик е,не съм ползвала с апликатор.Ползвам OB

# 9
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ползвам тампони от доста време -ОВ . Съгласна съм с другите - въпрос на навик е Peace

# 10
  • Мнения: 3 312
аз ползвам тампони мнооого рядко , от начало неможех да си ги слагам добре , но с времето се научих

# 11
  • BG
  • Мнения: 1 900
 PeaceВъпрос на навик е да.

# 12
  • Мнения: 2 334
PeaceВъпрос на навик е да.

Да  така е Peace

# 13
  • Мнения: 4 784
Блонди ти е обяснила как се слага. Аз съм най-доволна от ОБ Про Комфорт! Откакто преминах от превръзки на тампони, почти не си усещам цикъла, много е комфортно.

# 14
  • Мнения: 386
трябва га го напъхаш възможно най-дълбоко (без да си причиняваш болка,разбира се) и си готова

Общи условия

Активация на акаунт