Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 411 920
  • 750
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98822.0 - първата тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 242
Записвам се аз първа тук, за да споделя, че както уж си бях излекувана и тръгнахме да работим за бебе, така наново се появи страшното течение и последвалите изследвания отновао дават анаеробна инфекция ( само това от едната МБ), отидох в друга лаб и ми излязоха ентерококи и някакви ури-бактерии и отдолу анаграма с антибиотиците... А резултатите на мъжа ми бяха перфектни. А кажете как, по дяволите,  Twisted Evil става така? А за анаеробната ми изписаха Триклобактер, вагинални промивки, след което 10 дена вагизан (лактобацили).  А сега да взимам ли антибиотици... В четвъртък отивам с резултата, за да ми кажат. Флажил под никаква форма не ми действа! Писна ми, омръзна ми.  ooooh! Sob

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 384
Флажил под никаква форма не ми действа! Писна ми, омръзна ми.  ooooh! Sob

те да не ти изписват само флажил Thinking
заради ентерококите най-вероятно ще ти изпишат антибиотик!
мъжа ти лекува ли се паралелно с теб?

# 3
  • Мнения: 1 001
запис Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 242
Флажил под никаква форма не ми действа! Писна ми, омръзна ми.  ooooh! Sob

те да не ти изписват само флажил Thinking
заради ентерококите най-вероятно ще ти изпишат антибиотик!
мъжа ти лекува ли се паралелно с теб?
Лекувал се е, сега ще му вземат пак за изследване, ако е здрав, нищо не искам да му давам, и без това секса е в застой. А той вече пи лекарства. В крайна сметка, ако той е здрав и нямаме контакт за момента (дори към презервативи имам алергия  #Cussing out), не виждам защо пак да се трови... Не ми изписват само флажил, макар че съм го пила 2 пъти за годината, заявих, че повече няма да пия. Ако трябва да пия антибиотик, готова съм, само да се оправя, че си искам момиченцето  Praynig Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 384
vessy1,спокойно хубавите работи стават бавно Hug
тия гадинки са много упорити,но...ти трябва да си още по-по-упорита! Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 242
vessy1,спокойно хубавите работи стават бавно Hug
тия гадинки са много упорити,но...ти трябва да си още по-по-упорита! Peace

Мерси мила. Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 93
Здравейте, преди доста време бях чела ,че тибетската гьба лекува кандида и куп други неща,но специално аз си я взех точно затова(кандида).И става вече почити 3мес.е пия и за сега наистина нямам проблем,а и значително б.течение ми намаля.И искам да попитам някоя от вас пила ли е,и дали след като е спра ще имам пак проблем с кандида и наистина помогнала ли е на някой???  newsm78

# 9
# 10
Прочетох цялата стара тема и куп други и не успях да разбера името на поне един гинеколог, справил се успешно с КАНДИДА в София? Разбрах, че има над 50 некадърни, а поне ЕДИН кадърен?

Моля, споделете име, телефон, по възможност в София.

Видях добри отзиви за д-р Ставракиев, но  е в Пловдив, преглежда ли и в София?

# 11
дайте координати  на добър лекуващ лекар и в Бургас .. Thinking

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 384
д-р Мърмърова - работеше в МЦ Литос преди 2год,но...сега незнам дали е още там Rolling Eyes
за всеки случай  0889/809-310

# 13
  • Мнения: 151
Здравейте, преди доста време бях чела ,че тибетската гьба лекува кандида и куп други неща,но специално аз си я взех точно затова(кандида).И става вече почити 3мес.е пия и за сега наистина нямам проблем,а и значително б.течение ми намаля.И искам да попитам някоя от вас пила ли е,и дали след като е спра ще имам пак проблем с кандида и наистина помогнала ли е на някой???  newsm78
Тибетската гъба за която говориш накисва ли се в прясно мляко? Питам те,защото баща ми с такава си излекува сам 30-годишна язва.

# 14
Здравейте!Ами аз също имам проблем с това неприятно течение и и след първите симптоми отидох при гинеколога са.Прегледа ме и ми предписа Nizoral Cream и някакви хапчета,забравих им името,и ми каза ако ен почувствам подобрение да отида пак.Е,за огромно мое съжаление ефектът беше никакъв и тогава си пуснах всякакви възможни изследвания,които показваха съвсем чиста и нормална флора newsm78.А усещането за мокро белыо никога не изчезва през всеки един ден от месеца..... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт