Как се преборих с бялото течение - 2 тема

  • 412 384
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 242
Пробвай с промивки с млечна к-на, и вагизан -глобули

я ме светнете за тия промивки с млечна к-на! Peace
откъде се купува,под каква форма е и .....всичко за нея!
за пръв път я чувам Thinking
И аз се чудих откъде се взима. Знам, че Флоражин имат такива гелове за впръскване, ама не ми се иска, че имат някакъв парфюм... Simple Smile

# 31
  • Мнения: 287
Аз го преборих със сребърна вода Армакс.Купих я от тук http://www.armax.hit.bg/main_files/armax.htm При това не съм си правила промивки ,а само пиех по една супена лъжица на ден.Но с промивки ефектът сигурно е още по-голям.Благодарение на Армакс вече няколко месеца всички сме здрави вкъщи и нищо не ни бори! Grinning Препоръчвам я горещо!!! Оле ,излезе като реклама.  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 242
Поръчах си. Дано не съм сбъркала...  Praynig

# 33
  • Мнения: 317
vessy1, ще чакаме и ти да споделиш дали си доволна. И аз съм от тези дето много им е писнало вече от безкрайното лечение и никаквия резултат. Да си поръчам ако има ефект де Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 242
Направих си промивка - 70 мл Армакс с 1 литър вода. После обаче се замислих и се обадих във фирмата и попаднах на един господин, който ми каза, че водата трябва да е дестилирана, защото в тази от чешмата или от минерална вода (по-лошо) има много соли и др., които неутрализират действието на среброто. Значи, това действа като триклобактер или нещо подобно. Той ме посъветва да си направя промивка без да разреждам с вода и гарантира, че няма нищо страшно. Аз го попитах тогава - то няма ли да унищожи ВСИЧКИ бактерии - и лактобацилите, които така са ни необходими и той каза, че да, затова трябва след товада се мине курс на лечение (т.е. 10 дена да си слагам вагизан глобули) за възстановяване на лактобацили. Освен това го питах за детето, което е доста болно от някакъв гаден вирус с ужасна кашлица и висока температура и пие антибиотик в момента. Той ми каза, че спокойно мога да му давам по 1 ч. л. два пъти дневно ( и на мен толкова през устата). Това е засега. Тъй като си направих промивката с вода от чешмата и Армакс, предполагам, че не е имало кой знае какъв ефект. Смятам да направя промивка с чист армакс - може би едно шишенце ще ми стигне от 175 мл, след което да слагам 10 дена вагизан. И чак тогава мога да кажа резултати, след като отида на изследване, естествено.  Peace Мисля, че ще помогне... Ох, дано.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 384
силно се надявам да ти помогне Hug
и да споделиш с нас твоите наблюдения за този Армакс


# 36
  • Мнения: 317
Хайде ще чакаме  Peace

# 37
  • Мнения: 93
Направих си промивка - 70 мл Армакс с 1 литър вода. После обаче се замислих и се обадих във фирмата и попаднах на един господин, който ми каза, че водата трябва да е дестилирана, защото в тази от чешмата или от минерална вода (по-лошо) има много соли и др., които неутрализират действието на среброто. Значи, това действа като триклобактер или нещо подобно. Той ме посъветва да си направя промивка без да разреждам с вода и гарантира, че няма нищо страшно. Аз го попитах тогава - то няма ли да унищожи ВСИЧКИ бактерии - и лактобацилите, които така са ни необходими и той каза, че да, затова трябва след товада се мине курс на лечение (т.е. 10 дена да си слагам вагизан глобули) за възстановяване на лактобацили. Освен това го питах за детето, което е доста болно от някакъв гаден вирус с ужасна кашлица и висока температура и пие антибиотик в момента. Той ми каза, че спокойно мога да му давам по 1 ч. л. два пъти дневно ( и на мен толкова през устата). Това е засега. Тъй като си направих промивката с вода от чешмата и Армакс, предполагам, че не е имало кой знае какъв ефект. Смятам да направя промивка с чист армакс - може би едно шишенце ще ми стигне от 175 мл, след което да слагам 10 дена вагизан. И чак тогава мога да кажа резултати, след като отида на изследване, естествено.  Peace Мисля, че ще помогне... Ох, дано.
Да, като си правиш промивките,трябва да е с преварена вода,но щом ти е казал че и така става  Peace

# 38
   Честита Коледа на всички момичета, които пишат по темата! Аз имах същия проблем, който лекувах около 3 години
   с най-различни антибиотицити, вагинални таблетки, промивки с какво ли не и разбира се множество прегледи и
  изследвания за откриване на причината за течението.Минах през диагнози като хламидия, бактериална вагиноза и
  други.След като ми писна от доктори, които само гледат листа и нищо не обясняват, потърсих сама информация за проблема и         приложих сама лечение в продължение на 14 дни с вагинален крем -Gyno-Pevaryl от 1%. Производител е Джонсън.
Може някоя от вас да го е ползвала или да ви се вижда безразсъдно самолечението, но мога да кажа със сигурност
,че вече нямам проблеми.Дано да съм била полезна с написаното тук.Весело посрещане на Новата 2009 година!

# 39
Здравейте момичета!
Имам един много глупав въпрос, но няма кого да попитам!  Embarassed Ходих при гинеколог и ми каза, че имам бяло течение и кондиломи. Каза ми с някакъж ужас на лицто си, че веднага трябва да отида при кожен лекар, заедно със съпругът ми и да се лекуваме. За бялото течение ми предписа ПОЛИЖИНАКС 12 таблетки вагинално. След прегледа при кожният лекар се оказа, че нямало нищо толкова стращно. Нямала съм никакви кондиломи, а съпругът ми имаше 3 малки брадавички, които изгориха.
Явно съм много некомпетентна, но не разбирам как да различа бялото течение от обикновената цервикална слуз? Бихте ли ми обяснили? Нямам никакви сърбежи и не виждам нищо не нормално  Embarassed даже, когато отидох при гинеколожката. В момента пук не мога да отида на лекар (извьн страната съм)... и незнам какжо да права.... особенно като чета тук във форума всевъзможни неща и ми става толкова страшно.... Тук до себе си имам последните резултати от една цитонамазка, от която не мога да разчета нищо, защото е просто надраскана, вместо написана... Единственото което прочитам е  "Отрицателен Папаниколау2", което след прочетените тук неща виждам, 4е не е 4ак съжсем добре и мойе да имам какви ли не проблеми....

# 40
Извинете ме за правописа. Много рядко пиша на кирилица от този компютър и наистина пиша ужасно   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 242
Здравейте момичета, не съм писала от дълго време, но все не ми остава време, а и настроението ... Sad ... Та за Армакс-а - не ми помогна. От сега ви казвам, нямаше смисъл май да се мъча толкова. В крайна сметка реших, че не може да е толкова страшно и направихме опит за бебе. Точно на дните и повторихме даже. Не се получи. И понеже ми е за първи път, малко ми стана гадно. Но определено отново ще ходя на лекар. И ще го сменя отново. Докато не ми помогне някой. Сега пия Цитросепт. Потърсете информация в сайтовете. Вече трета седмица го пия и се чувствам доста добре. В смисъл, че укрепва имунната система. Колкото до течението - анаеробната инфекция - не знам дали ще ми помогне, но не искам повече промивки. Честно казано, не съм ходила на лекар след Армакса и Вагизана, та не знам точно какво ми е положението. След като мине цикълът ми, ще отида веднага на изследване, за да видя как е. Но течение си имам. В тази връзка да кажа на РАЧЕТО, че течението е бяло или жълтеникаво с неприятна миризма, а овулацията обикновена е по-прозрачен секрет и се засилва преди цикълът. Да й дам съвет да отиде на изследвания за микробиология. А цитонамазка и аз сега ще правя, не съм правила скоро, затова не мога да й кажа.  Peace До скоро. Ще пиша пак.

# 42
  • Мнения: 112
Здравейте момичета. Да се разпиша и аз - бяло течение имам почти откак се помня, но рядко е било притеснително.
Последната ми МБ (преди 2 месеца) откри трихомонас вагиналис и намалено количество лактобацили на Дьодерлайн. Гинеколога ми изписа Flagyl и Arilin rapid глобули, а за лактобацилите - Vagisan глобули. На мъжо Fasygin.
Препоръча ми и SebaMed емулсия ежедневно за външни промивки и специално от нея съм много доволна.
Няколко дни преди последния ми цикъл и вече 2 дни след него се събуждам и си лягам със сухо бельо, което е толкова нетипично за мен, че чак се чудя дали да не се шашкам.. Laughing


# 43
Такам, мисля, че и аз се вписвам в графата " имам течение от както станах жена ". Моето представлява бяло на цвят, може би леко жълтеникаво и със съвсем лека миризма.Никога не съм имала парене,щипене или всякакъв вид друга болка.Просто си тече така да го кажа... На гинеколог не съм ходила все още,но вече наистина сериозно обмислям този вариант,защото честно казано ми писна. Та искам да попитам според вас дали моето се дължи на някакъв вид инфекция или си е просто нормалното течение за една жена,но просто малко по-силно? Защото освен всичко друго се засилва няколко дена преди цикъла ми.  Sad

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 384
vessy1 благодаря за отговора относно Армакс-а и съжалявам,че не ти е помогнал! Peace
относно цитросепта-и аз се чувствах доста добре от него,но...е отвратително горчиво Sick
ra4eto_F това което описваш като резултат от цитонамазка/от моя непрофесионален опит/ ми звучи като ПАП 2
ето малко инфо:
http://wapedia.mobi/bg/PAP-Test и http://www.bg-mamma.com/site/content/view/655/
lady_flame посети гинеколог-не отлагай!това,че нямаш парене,щипане и болка-не изключва дадена инфекция или липса на полезните бацили  newsm78 забравих как се казват Embarassed
не е нормално течението да е с жълтеникав цвят Sunglasses


  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт