Коприна за коса

  • 12 497
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Моя приятелка е много доволна от някаква Био коприна за коса, която са И слагали във фриз. салон.

Помня, че тук някой също беше ползвал.

Моля споделете впечатления.

# 1
  • София
  • Мнения: 164
Аз ползвам някакъв продукт на CHI - точно чиста коприна го нарече фризьорката.Мирише страхотно, като олио е , но не омазнява толкова.Аз го слагам в крайщата, че помагало при накъсани, цъвтящи крайща.
Фризьорката ми сложи малко на косата, преди да мине с пресата, така се предпазвал косъма.

# 2
  • Мнения: 4 435
Това не са ли така наречените Силкер-и?Примерно Уна на Роланд,дето йму викаме кристали всъщност си е Силкер,и е точно с коприна и копринени пектиди.

# 3
  • Мнения: 1 885
Нямам идея. Моята приятелка каза, че в салона я правели с нещо, което се казвало Био коприна и било адски хубаво.

Ще ходим тия дни да си купим. Търсих в нета, излизат разни неща ама тя казва, че не е това.

# 4
  • Мнения: 641
 Joy JoyИскам и аз такава коприна.Само от фризьорски салон ли мога да си я купя?И колко пари да приготвя?

# 5
  • Мнения: 451
Сигурно става въпрос за продуктите на Biosilk:

http://www.biosilk.com/index.html

то си е цяла линия, но тя предполагам говори за серума Silk Therapy.Не е особено скъпо...На мен лично много ми омазняваше косата от него, но тя на почти всички серуми така реагира  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7
От близо година ползвам коприната на CHI-изключително доволна съм!  Peace  Нанасям я върху цялата коса след измиване. Купувам я от фризьорката си.

# 7
  • Мнения: 2 414
Къде в София мога да намеря тази коприна на CHI?

# 8
  • Мнения: 481
Да кажа и аз Simple Smile
от скоро ползвам коприна за коса CHI и съм много доволна,косата става лесна за разсресване и много по мека!Купувам си от фризьорския салон до нас.Онзи ден си взех продукт на Биосилк-блясък за коса...страхотен е,поне аз виждам,че настина ми прави косата да е с блясък.Така че съм с две ръце Hug
Коприната я купувам за 4лв малко шишенце,мисля че само във фризьорски салон може да се намери.

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 19:18 от Eti123

# 9
  • Мнения: 2 414
Eti123,моля те сподели още малко за този блясък. Praynig
Как точно се използва,омекотява ли косата,откъде си го взе,цена....?  bouquet

# 10
  • Мнения: 481
Ами незнам какво друго да кажа за него,аз си търсех продукт,който да придава повече блясък и фризьорката ми предложи този вариант на Биосилк-от нея го взех.Цената е 25лв.Нанася се в/у суха коса,на разстояние от 15-20 см ..(спрей е )за омекотяване не мога да кажа,сега ми е много мека ,но го отдавам или на коприната или на маската ,която си правих...
http://pro-cosmetik.ru/product_1772.html

# 11
  • Мнения: 2 712
и аз много харесвам коса с блясък

# 12
  • Мнения: 743
Интересно, ще проверя в салона наблизо. Peace

# 13
  • Мнения: 624
Момичета,в Пловдив откъде може да се вземе коприна за коса CHI,ако някоя от Вас има инфо,казвайте място,салон Praynig
  bouquet

Еti123,това шишенце от 4 лв колко мл е,наливно ли го предлагат newsm78 и горе-долу за колко време ти стига???
  bouquet

# 14
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
За Пловдив може да пробваш в магазините на Cristian of roma  или на Зарата там има най-голямо разнообразие.Сега очаквам с етърпение изложението на Cristian of roma  в Панаира Там миналата година имаше избор

Общи условия

Активация на акаунт