Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

МОЛЯВИ ПИШЕТЕМИ КАК ДА ПОЧИСТЯ МОНИТОРА НА КОМПА ИМА НЯКАКВИ ПЕТАНЦА ОСТАТАЦИ ОТ ПРЪШЧЕТА.И ОТ ПУШЕНЕ ЗАЦАПАНО.
Цитирай

на морския бряг

аз моя го чистя с препарат за стъкла и нямам проблеми  Peace
Цитирай

София

Ако ти е TFT внимавай с препарата за стъкла и изобщо с препаратите. Има си специялни спрейчета или кърпички за различните видове монитори.
Цитирай

на морския бряг

аз не прискам директно на монитора и моя е TFT .Пръскам на една кърпа изчаквам да попи малко и да остане леко влажно и тогава забърсвам
Цитирай

София

Обаче стъклото не е TFT все пак.

По-скъпи са продуктите за почистване точно на този тип монитори, но си струват - сигурно е, че няма да съсипят фината повърхност. Аз си взех такъв спрей преди няколко месеца от Office 1, доволна съм. Спреят, разбира се, е по-икономичен от кърпичките Smile
Цитирай

Пловдив

Със специална кърпичка(върви си с монитора).Пере се след всяка употреба.С препарати(с изключение на специалните за целта)не се препоръчва да се чисти  Peace
Цитирай

София

Кои са TFT монитори.....? Съжалявам за глупавият въпрос......Нашите са LSD и се чудя как да ги почиствам..засега само с влажна кърпа, но не става много добре.
Цитирай

BG

Има специални препарати за  монитори.
Цитирай

София

Кои са TFT монитори.....? Съжалявам за глупавият въпрос......Нашите са LSD и се чудя как да ги почиствам..засега само с влажна кърпа, но не става много добре.

TFT и LCD са различен тип повърхности на монитора. Влажната кърпа не е добър вариант. Потърси спрей за твоя тип повърхност.

Сега погледнах, че на моя спрей - Cleaner for tft/screen cleaning - пише, че се ползва за всякакъв тип монитори, явно не само за TFT, както мислех.
Цитирай

Варна

за почистване на екрана на лаптопа взех GEMBIRD мокри и сухи кърпички. В пакет са 10 мокри и 10 сухи, аз взех пакета за 10 лв.
Доволна съм
Цитирай

Sofia

Има кърпички за монитор.
Цитирай

близо до морето

Мисля ,че навсякъде където продават компютри ще ти помогнат Hug
Цитирай

София

TFT и LCD са различен тип повърхности на монитора. Влажната кърпа не е добър вариант. Потърси спрей за твоя тип повърхност.

Сега погледнах, че на моя спрей - Cleaner for tft/screen cleaning - пише, че се ползва за всякакъв тип монитори, явно не само за TFT, както мислех.

Благодаря!!!   bouquet
Цитирай

www.Laredoute.fr този препарат ставали за манитор ACER КАКВАМОЕ ЦЕНАТА.ЗА КАРПИТЕ ПОЛЗВАМ  ROSE 3 БРОЯ СА РОЗОВА СИНЯ ЖЪЛТА НО САМО С СУХО ГО ПОЧИСТВАМ НО НЕ СТАВА НИЩО
Цитирай

кварталът на богатите

С мека навлажнена кърпа и се чисти добре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора