Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

sofia

Здравейте,искам да сложа на дъщеря ми (тя е на 1г и 4 месеца)противогрипна ваксина,но много се колебая  newsm78.Дали имат ефект и имат ли противопоказания?Коя е най-добрата?Ако някой има впечатления моля пишете.
Цитирай

Аз не бих сложила противогрипна ваксина на детето си! Naughty
Цитирай

София

ТВЪРДО ПРОТИВ  Naughty
ЛИЧЕН ОПИТ-една година се излъгах и изкарах абсолютно всички грипове които върлуваха, не пропуснах нито един.
Още повече против за малко дете Naughty
Цитирай

ЛИЧЕН ОПИТ-една година се излъгах и изкарах абсолютно всички грипове които върлуваха, не пропуснах нито един.

Същото се случи и с мен, майка ми и сестра ми единствения път, когато решихме да си сложим противогрипна ваксина. Цяла зима се влачихме болни. Оттогава съм категорично против.  Crossing Arms
Цитирай

sofia

Не мога да кажа ,че боледува често,но когато се разболее вдига много висока температура над 39.А сега зимата като се съберат много деца на затворено незнам.
Цитирай

През лятото на двора

Синът ми тази зима ще прави 6 години и лекарката му досега всяка есен отказваше да му сложи такава ваксина - не че много съм настоявала. Казваше, че още е малък, за да има някакъв ефект от ваксината. Иначе личен опит с ваксините нямам, но имам абсолютно доверие на лекарката.
Цитирай

Някъде там на юг...

Сестрата на мъжа ми изкара два грипа едно след друго , а уж се беше ваксинирала. Баща ми също се разболя. Аз лично за себе си смисъл не виждам  Confused Да не говорим, че вирусите мутират страшно бързо.
Цитирай

Бургас

Сина ми ходи на ясла и боледува често, но противогрипна ваксина не бих сложила.
Толкова ме е страх от ваксините, че...
Сложили сме всички задължителни, но по желание никога няма да го ваксинирам.
Давам хранителни добавки за имунитет и се старая да се храни здравословно.
Цитирай

sofia

И мен ме страх от ваксините.Какви хранителни добавки давате?Давах ехинацея,казаха че до 3г. не се давала.Хомеопат го твърди.
Цитирай

Бургас

Сега давам Цитросепт.
Цитирай

Против. На себе си съм слагала преди години и не съм доволна, но на детето не бих сложила.
Давах миналата зима Фор Кидс, тази година сигурно пак ще му давам.
Цитирай

кв.Изток

Против съм.Мен и задължителните ваксини ме притесняват... Tired
Цитирай

Някъде там на юг...

Миналата година пихме AD Liquid. Тази година саностол и бронховаксом по препоръка на педиатърката  Peace
Цитирай

Пловдив

Против съм и то много  Naughty
Цитирай

Стара Загора

Абсолютно против. Аз като цяло за ваксините съм по-скоро против, отколкото за, даже за задължителните, а какво остава за противогрипната, която пък е най-безсмислената от всички. Доколкото знам (може и да греша) се изработва на база на предположения за това какви грипни щамове ще върлуват предстоящия сезон, обаче никой не знае дали ще са точно те, дали няма да са мутирали (което е почни сигурно) и т.н. Тогава, къде е смисъла?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора