Крем на Led против врастване на косми

  • 3 823
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
Здравейте! Вчера в аптеката ми препоръчаха крем на Led против врастване на косми под кожата след епилация. Бил много търсен и ефикасен, но го нямаха в момента (свършил). Някой ползвал ли е и имате ли впечатления?

# 1
  • Мнения: 588
Аз за пръв път чувам за подобно чудо, кой го е пробвал да казва, че ми е много любопитно. Grinning

# 2
  • Мнения: 10 758
Аууу, бързо казвайте, че аз имам такъв проблем с тая кола маска.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
Аз се надявам днес да го намеря и да започна да мацам. Моят проблем е основно по линията на бикините. Като врастнат, ги разчоплям и остават белези. За космите ще мацам Led, а за белезите - Contractubex. Други години като се изпека, почти не се забелязваше, но сега нали се пазя от слънце... Stop

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И мен ме заинтригува с този крем - ако го намериш и има ефект, свиркай! Whistling Whistling Whistling
Тази фирма за пръв път я чувам!

# 5
И аз се заинтригувах от информацията и ще чакам отзивите с интерес. Само ако може да дадеш малко повече информация - колко струва този крем, колко милилитра е и по аптеките ли да го търсим?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
Купих го  Grinning Казва се Kerapil на фирма Led. Това е медицинска козметика. Струва 13.79лв.за 75ml. Поносимо е! Сега ако има и ефект... Praynig

Ще кажа, но поне някой и друг ден трябва да го ползвам. Хубави неща пише в листовката Simple Smile

Contractubex и Madecasol са мазила за белези. Мажат се например след операции, след секцио...Обясних на аптекарката за какво го искам и тя каза, че по-добре първото. Второто също е много добро, но то е за сериозни белези от рани.

# 7
Благодаря! Ще чакаме отзиви за резултата!!

# 8
  • София
  • Мнения: 10 285
Керапил е крем който козметичката ми, за първи път ми предложи преди 5-6години. Не очаквайте чудеса от него, не е нещо особенно... аз не забелязах ефект от него, пък много ми го хвалеха  Sick

Общи условия

Активация на акаунт