Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора
Някой ходил ли е при маг Селена . Дали може да помогне при проблемно забременяване. Четох все хубави неща за нея.
Цитирай

Аз не вярвам на такива неща, при такива проблеми е хубаво да се отиде в клиника по стерилитет.Има такава в Пловдив със същото име.Иначе може да вземате билки за подсилване на половата система, Тошков има такива, не знам дали ще помогнат, но поне няма да навредят.Успех ви желая и дано вашата мечта скоро стане реалност. bouquet
Цитирай

не си губи времето и парите с глупости, живеем в 21-ви век, все пак...
при проблемно забременяване помагат лекарите.
Цитирай

Мухахаххахаххахахаххахахахахха едва си намирам място от смях  35 35 35 35 35 35 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Цитирай

Кали, наистина не си губи времето.
Знам, че пътят е много труден и доста често сме склонни да се хващаме за някакви небивалици.
Бъди реалист и намери подходящият лекар.
Желая ти успех Hug
Цитирай

Не само няма да ви помогне, но ще навреда като намали финансовите средства за постигане на Мечтата ви.
Дайте парите за специалидт по стерилитет и съответните изследвания.
Късмет.
Цитирай

подкрепям момичетата! bowuu
стига с тия фантазии-ако ти е любопитно отиди,но...чак пък да помага Rolling Eyes
Цитирай

Ненавиждам шарлатани, които печелят, възползвайки се от нещастието и болката на хората......
Цитирай

Peace Peace Peace
Подкрепям на 100% Jam.
Това с маговете, билките, знахарите и биотерапевтите е чиста загуба на време и пари.
Цитирай

Отиди на църква  Peace
Цитирай

Абсолютно е така Peace

Не вярвам във всякакви такива измислици-премислици.
Цитирай

Ненавиждам шарлатани, които печелят, възползвайки се от нещастието и болката на хората......
Peace
Отиди на църква  Peace
Със сигурност е по добре отколкото при шарлатанката..Аз съм се наканила да отида на Кръстова гора само да се прибера. Smile
Цитирай

Чакайте и аз да пиша, въпреки че инфото не ми е много точно.Близо до Асеновград има една църква на която май й казват златната ябълка, защото там бездетни булки забременявали като хапвали ябълка,оставена в църквата и там се тъкал някакъв пояс за жената и тя трябвало да го носи известно време, ако сте чували за тази църква пишете.И аз съм за църква, ако сте вярващи, искрената молитва пред Богородица може да помогне.
Цитирай

И аз съм за църква, ако сте вярващи, искрената молитва пред Богородица може да помогне.

може да помогне само, ако проблемното забременяване се дължи на психологически фактори, а такива според медицината са едва 10% от случаите.

ако са ти запушени тръбите или мъжът ти има 2 сперматозоида на кръст, не виждам как ще ти помогне каквато и да било молитва...

Цитирай

Да, определено Джем е права, но има случаи на стерилитет без да има физиологична причина при двойката, понякога молитвата лекува, чувала съм доста примери за това, понякога стават чудеса при запушени тръби и два сперматозоида на кръст.
Цитирай

1-14 от 36 отговора