Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Кога се подават документи за ясла?На място в яслите или в интернет?Имали определен срок или целогодишно ?
Цитирай

На място в яслата, ако говорим само за ясла, а не за ОДЗ или ЦДГ. Приемът е целогодишен, ако се освободи място - приемат следващото дете по списъка от чакащите.
Цитирай

Благодаря
Цитирай

А колко време преди да сме готови за ясла
Цитирай

на място в яслата се подават
аз подадох сега септември за другия септември да започне
Цитирай

Зависи кога искаш да започне детето ти. Според мен сега ги поддай, пък не се знае колко ще чакаш.

Ciara, яслата е до 3 годишна възраст (или до 3 и 6м., но не съм сигурна). Казвам го само, защото видях на колко е сина ти.  Hug
Цитирай

Зависи кога искаш да започне детето ти. Според мен сега ги поддай, пък не се знае колко ще чакаш.

Ciara, яслата е до 3 годишна възраст (или до 3 и 6м., но не съм сигурна). Казвам го само, защото видях на колко е сина ти.  Hug
Да знам,че е до 3 години,но групите по принсип започват септември,иначе лятото правят някакви групи Hug
Цитирай

запис
Цитирай

За ясла в ОДЗ - по интернет www.kg.sofia.bg - за догодина още умуват регламента; за чиста ясла - на място, колкото по-рано толкова по-добре (важат и молби от минали години).  Peace
Цитирай

На място в яслата.Аз подадох документи септември, евентуално следващата година септември да почне.И трябва февруари и после април да отида да потвърдя,че иначе отпадаме.
Цитирай

Някой може ли да ми каже, трябва ли да се носи и копие от Акт за раждане на детето, когато подавам молбата за постъпване в ясла?
Цитирай

Каква е разликата м-у "чиста ясла" и ясла в ОЗД и какъв е реда за подаване на документи в двата и какви са те?
Цитирай

Каква е разликата м-у "чиста ясла" и ясла в ОЗД и какъв е реда за подаване на документи в двата и какви са те?

Чиста ясла си е само ясла, няма после детска градина към нея, на 3 г. изписват детето от там. Ясла към ОДЗ - от яслата после прехвърлят автоматично детето в детската градина. За София кандидатстването е така:

За ясла в ОДЗ - по интернет www.kg.sofia.bg - за догодина още умуват регламента; за чиста ясла - на място, колкото по-рано толкова по-добре (важат и молби от минали години).  Peace

За Варна, виж тук: http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=245681.0
Цитирай

На място.
Цитирай

Някой може ли да ми каже, трябва ли да се носи и копие от Акт за раждане на детето, когато подавам молбата за постъпване в ясла?
Не, не е необходимо. Само молба, която ти дават там на място. Ако е към ОДЗ на www.kg.sofia.bg
Цитирай

1-14 от 19 отговора