ОКТОМВРИ месец преполовява, а бебевалежа продължава!

  • 10 375
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 183
Аз днес на лекцийката си бях изключила и двата телефона и сестра ми решила че съм отишла да раждам. Че и ми се кара, че съм я притеснила. Викам и да съм отишла да раждам какво, вместо мен ли ще напъва. Аз не мисля да се обаждам предварително на никой.

# 16
  • Мнения: 11 072
Ох, мен ако още някой ме попита "кога?!" и вече ще стрелям!
Айде да речем, по телефона иди-дойди да звънят Simple Smile ама на кю и скайп да ме подпитват... викам още не са пуснали уайърлес в родилна зала  Mr. Green

То не стига, че ми тежи, ами и на глупави въпроси да отговарям.

Момичета, къде сте всички? Много ми липсвате и се чудя дали все още ще се "събираме" да си говорим, след като всички си народим дечицата. До момента около 30% от списъка на 1-ва страница са родени, други в предстартова треска - и вече ква е пустош...

# 17
  • Мнения: 132
Аз днес на лекцийката си бях изключила и двата телефона и сестра ми решила че съм отишла да раждам. Че и ми се кара, че съм я притеснила. Викам и да съм отишла да раждам какво, вместо мен ли ще напъва. Аз не мисля да се обаждам предварително на никой.
Аз не съм крила като тръгнах да раждам т.е. сложиха ми хапче и лекаря ме пусна да си ходя като поддържахме връзка и с мъжа ми ходихме на кафенце с кумата насам натам та се знаеше.Майка се чудеше за какво да ми звънне да види как съм защото мъжа ми и казал да не се обажда да ме разтройва ама тя не издържала и ми звъни към 18.30 аз тамън излизам от банята и ще тръгваме за болницата и роня едни крокодилски сълзи а тя звъни да ме пита какво да купи за вечеря hahaha hahaha
После една комшийка каза че стигнала ревяща пред блока и казала че ако може вместо мен ще ражда GrinningСега я разбирам като имам дете бих умряла за нещо Simple Smile

# 18
  • Мнения: 11
Добър вечер мили момичета  Grinning
Първо да честитя на всички нови мами   bouquet Извинете ме момичета не помня кой поздравих и кой, не за това поздравявам всички ви - живи и здрави да сте и всичко най- най- хубаво ви желая  Hug   bouquet
Та ето ме пак  Grinning Днес не писах защото бях на преглед след обяда,бях малко притеснена и незнаех какво да кажа.Прегледа мина добре - плацентата има калцирания,но за сега още си храни добре бебето,водите са в норма,сърчицето е добре,пъпната връв минавала зад гръбчето на бебока.До тук добре,но - разкритие никакво,главичка високо,шийката лееко е изгладена ,но не е "изправена"/мился,че така се изрази доктора/.Човека се опита с ръка нещо да направи.В интерес на истината се бях настроила много да ме боли ,но не болеше.Падна мааалка част от тапата след прегледа още веднага,но все пак си е там.И всъщност - ако до четвъртък вечерта не родя в петък ще постъпя в болницата  Tired Ще ме следят и ако няма развитие ще се реши дали система ще ми пускат или ще ме резнат  Tired Та малко ми е тъжно,че нещата явно няма да си тръгнат от самосебе си и ще бъда в болница,но съдба - здраве да е.Притеснено ми е и много ,ама много се надявам да родя до четвъртък,но май ми е останала малко надеждичка вече  Tired Каза доктора да ходя колкото мога повече.Ще ходя кво да правя.Та така.
Извинете ме,че стана много дълго ,но имах нужда да си кажа  Embarassed
За сега ви желая спокойна вечер и ако не мога да заспя ще дойда пак  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 11 072
Енигма, стискаме палци бебчо да тръгне сам!
Същите притеснения имам и аз, въпреки че едва днес ми е (беше...) терминът и още нищо не се знае.
Според мен обаче трябва да настоиш да не бързат, днес цял ден се заринах в четива и световната, а и българската практика (в добрите случаи, разбира се) е раждане да се индуцира между 10 и 14 ден на преносването, ако няма проблем, налагащ спешна нужда.
А при теб този период е много далеч!

# 20
  • Мнения: 132
Енигма не се притеснявай гледай от хубавата страна на нещата до седмица ще гушкаш малката душичка Hug
Ние нямаме асансьор вече 3-ти ден а аз живея на 8-мия етаж ако неродя между етажите добре ще е  hahaha

# 21
  • на Земята
  • Мнения: 174
ИХААА И АЗ СЪМ ЩЪРКЕЛ stork-boy
ТОКУ ЩО МИ СЕ ОБАДИ МАМА ГАЛАКСА.
ВЧЕРА СЕ Е РОДИЛО ОЩЕ ЕДНО ПЛОВДИВСКО МОМЧЕНЦЕ С ПРЕКРАСНОТО ИМЕ МАКСИМ-3150кг,47см.НОРМАЛНО РАЖДАНЕ.
ЧУВСТВАТ СЕ ДОБРЕ СКОРО ЩЕ ГИ ИЗПИШАТ .ЧАКАМЕ ГИ ДА РАЗКАЗВАТ.
   bigdance2

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 21:46 от pokjei

# 22
  • София
  • Мнения: 368
Съни,  Hug Hug Hug ! Моята калпазанка не иска да пие чая на Хип, плюе го, за това го пия аз да минава през кърмата и аз чакам Инфакола с нетърпение, дано де ни спаси от безсънни нощи! Бях се притеснила, че само аз не се изцеждам, просто няма нужда, малката след като се нахрани не усещам напрежение в гърдите, чудех се дали нещо не съм повредена ама сега ти като сподели съм по - спокоина!  Peace
Сев, много е неприятно с досадниците, отсвирвай ги!
Сиси, щи му изям дупето на малкия бонбон, страшен сладурко е!!!
Мариелка, не се тревожи,миличка, нали най - важното е бебко да е добре! Прегръщам те!  Hug
Честит Максим на Галакса! Да е жив и здрав! Ей, как го харесвам това име!

# 23
  • на Земята
  • Мнения: 174
Уф докато излязат големи букви 5 пъти го редактирах.Исках и друг цвят,но не излезе и той.Що така ми прави номера,или аз нещо не схващам newsm78:blush:

# 24
  • Мнения: 558
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ГОСПОЙЦА ГРАХОВА И НА АРИАНА!!!

Ако изпускам някой простете, ама акъла ми окончателно ме е напуснал...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 340
Да е жив и здрав Максим на мама Галакса и да ги прави много щастливи  Heart Eyes  bouquet

Ама днес само момчета ли се родиха  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 42
Честито на мама Галакса! Ей, че хубаво е днес! Толкова прекрасни новини!


Ама плвдивчанки яко ни поведоха! Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 531
Честито на мама Галакса!

Шарииз, ще го пробвам и аз това с капките за нос за хемороидите. мерси!

Енигма, Параход и Сев, и Шивани - стискам ви много палци и не се отчайвайте и притеснявайте!
Леле кой ли ще остане да пише в темата до няколко дни като се народят повечето бебета.  Thinking

И на мен взеха да ми звънят всякакви приятелки и ме питат дали съм родила.В последствие се оказва, че не знаят кога точно ми е термина, но се обаждат да питат, защото знаят, че е този месец.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 104


Честит Максим на Галакса!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 285
Честити момиченца на мама КЛОТО,мама СИРМА и мама ЗОРИ!!!

Честити момченца  на мама АРИАНКА и ГОСПОЙЦАТА и на ВИКТОРИЧАЙЛД, ЕЛИНА МАЛИНА, ГАЛАКСА



Puki,  може познатата с ин витро да кара слеродилан депресия! А какво ще предприемеш с тази си счетоводна лъжа?! Трябва да бъдеш справедлива и нещата да ги обмисли мъдро.


Параходчик, с теб сме/бяхме с термин днес . Бях на преглед , тоновете са окей, утре пак!
Днес ме присви тук и там по-сериозничко, боцкане усетих пак на разни места, ама... нищо сериозно.
Сев, Енигма, повече разходки и се радвайте на есента и хубавите топли дни.
Идва и нашето време - още малко търпение и добро настроение!

Инче, Трикси, Сисси прекрасни снимки, браво на вас.

Ванче Мамче, разхождай се повечко, аз всеки ден кръстосвам улиците за тонус. И утре пак така след записа на тоновете, разбира се,ако бебчо реши да не тръгне .

Съни, радвам се, че имаш интернет вече и че се включваш редовно.


Общи условия

Активация на акаунт