Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Велико Търново

Посъветвайте ме кое е по-добро решение за отоплениа на бъдещото ми бебе през зимата?
Цитирай

според мен радиатор Peace
Цитирай

v raq...

Вземи впредвид, че радиатора гори страшно много...особено ако е постоянно включен.
Цитирай

Радиатор за новородено е по добре. Конвекторните радиатори са по скъпи, но по енергоспестяващи. Ако мислите все пак лятото да купувате и климатик, вземай сега един маслен и готово.
Цитирай

There I was on a July morning ...

Радиатор
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

И аз съм на мнение, че радиатора е по-добрия вариант  Peace
Цитирай

в сърцето му

Най-добрият вариант е климатик. Все пак детето ще проходи и тогава ще има да се лепи за радиатора и ще стане неизползваем и пак ще стигнете до въпросът "как да се отоплява детската стая ?" ooooh!  Да не говорим колко НЕикономични са радиаторите, спрямо климатиците. Примерно, ако радиаторът струва 100 лв., за един отоплителен сезон ще изхарчи 500 лв. - харчи 1 киловат и отдава пак толкова, докато при климатикът е 1:3 и дори 1:5, т.е. харчи 1 киловат и отдава 5 киловата - незнам дали го обесних добре  ooooh!
Цитирай

София

Може ли допълнителен въпрос?
Климатика шуми ли като работи? Има ли безшумни климатици - коя марка са?
И аз съм в чудене, с тези истории покрай Топлофикация.
ПП - скоро не очаквам бебе или внуче.
Цитирай

Най-добрият вариант е климатик. Все пак детето ще проходи и тогава ще има да се лепи за радиатора и ще стане неизползваем и пак ще стигнете до въпросът "как да се отоплява детската стая ?"

Въобще не съм съгласна! Вярно е, че като го включиш, климатика веднага започва да духа топло, но пък в момента, в който го спреш, топличкото много бързо изчезва, докато радиатора продължава да си излъчва топлина. Освен това никак не е вярно, че е проблем за прохождащо дете. Имаме вкъщи и радиатори и конвекторна печка, малкия нито веднъж не се е лепил за тях, обясних му, пипна, видя, че пари и дотам.
Та моето мнение определено е конвекторна печка или маслен радиатор, особено щом става дума за бебе.
Aisha, колкото и да е безшумен, винаги си има лек шум с климатик.
Цитирай

в сърцето му

но пък в момента, в който го спреш, топличкото много бързо изчезва, докато радиатора продължава да си излъчва топлина. Освен това никак не е вярно, че е проблем за прохождащо дете.
Аз не разбрах, защо трябва да се спре климатика ?!  Shocked и да ни е студено ?! Другото интересно е как охлажда този радиатор в жегите, как йонизира и прочиства въздуха ? В крайна сметка защо да не си сложим всички по една печка на дърва в стаите и да правим ремонт всяка година ?  newsm78
Цитирай

Разград

Аз миналата зима взех маслен радиатор за стаята на бебчо.
Цитирай

Sofia

Според мен за новородено е по-добре маслен радиатор.
Цитирай

БЪЛГАРИЯ-СОФИЯ

Радиаторът е по добрия вариант.
Цитирай

аз съм за климатика по икономичен, удобен с нано филтър ,а вече има и безшумни Peace
Цитирай

Климатик.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора