Добър ортопед в Горна баня

  • 92 023
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
az sam na 31g,predstoi mi operatcia na dvete tazobedreni stavi.Predlojiha mi D-r VLADIMIROV,Strashna li e operatciata.kolko vreme se vazstanoviava sled neia,za6toto imam 2 deca ,no niama babi da mi pomagat.

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Здравейте! Много моля, ако някой има координати на добри специалисти в областта на ръката, ще му бъда много благодарна да ми ги даде. Може и на лични.
Препоръчват ми местните лекари операция на сухожилията на китката на ръката. Искам да направя и друга консултация.
Благодаря предварително!  Peace

# 32
Имаме проблем с новородено дете.Проблема е с къс крайник и тазобедрената става.Тя е сега към годинка.Ако има някой със същия проблем да ми помогне.

# 33
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета,искам да попитам за отзиви за д-р Христо Георгиев -завеждащ детска ортопедия в Горна баня?Някой ходил ли е при него,работи ли със здравната каса,ако не колко струва прегледа ,как е като специалист?
Благодаря предварително!

# 34
  • Мнения: 2 726
Здравейте темата е стара, но за да не пускам нова ще питам тук.
 Става въпрос за преглед на бебе на 1м., сега как седят нещата? Взех направление от педиатъра, но ни каза че въпреки него ще трябва да заплатим прегледа.Преди 4год.с дъщеря ми не съм плащала с талон от педиатъра.Колко струва прегледа? Записваме ли се преди това или направо се отива?Въобще ако има някои с пресни впечатления нека сподели

# 35
  • Мнения: 0
Здравей,ние също ходихме при д-р Алексиев.Нямам думи с които да изразя благодарноста си към него.Внимание,отношение,разбиране и човечност(която при повечето лекари липсва).

Здравейте искам да заведа дъщеря си при добър детски ортопед.За д-р Венелин Алексие ли става въпрос?

# 36
  • Мнения: 805
Ние ходихме при Венелин Алексиев. Цената май беше 40лв. Той не работи с НЗОК или поне преди 10м не работеше.

Иначе с направление, доколкото знам от майките, се ходи рано сутрин в Горна Баня. Няма часове.
Но това не е мой опит ... чула .. прочела ... Peace

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте препоръчвам др Кехайов в Горна  Баня мн внимателен обяснява подробно аз лично съм ходила при него и съм мн доволно

# 38
  • Мнения: 4
Аз съм изключително доволна от Др Младенов - работи в Горна Баня доколкото знам е в екип с др Кехайов .
Др Кехайов ни насочи към него защото нашето дете беше с вродено криво краче. Др Младенов е изключително компетентен  и отзивчив,страхотно отношение към пациента ,което е радко срещано.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 457
ОПитвам се да планирам преглед при д-р Кехайов. НАсочиха ме с препоръки  към него като специалист детски травматолог.Дъщеря ми танцува интензивно и  се оплаква напоследък  от болки в коленете.На 13 години е.Всички казват че е от растежа, но искам специалист да се изкаже. Каква е процедурата за връзка с лекаря? ПО здравна каса приема ли? Приемам препоръки и за  други  лекари

# 40
  • Мнения: 4
Моля за съвет.Дъщеря ми е на 14 г. и има изкривяване на гръбнака.Препоръчайте ми добър специалист в тази област в Горна баня.Мисля че преди две години попадах на този Стефанов но нещо не съм доволна.Какво трябва да направя за да ни приеме Алексиев т. е. къде и колко трябва да платя.Моля помогнете!


Здравейте!
На 22г и имам същия проблем. След снимка с ЯМР, установиха, че е много рядко изкиряране в областта на шията. Насочиха ме към болница Бойчо Бойчев в Горна баня. Вие към кого се обърнахте и къде?

Общи условия

Активация на акаунт