Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 280 отговора

България-София

Цитат
Zdraveite i ot men!Az sam na 2.07.1981,a toi 12.12.1979 ot 6.5g sme saedno,no zajiviaxme predi 1god.Reshixme veche da ne se pazime i niakade na 5-6mesec zabremeniax preggo razbraxme tochno na KOLEDA  Smile Karax mnogo leka bremenost,no sega kakvo shte stane s deteto neznam Crying or Very sad samo se Praynig

Здравейте и от мен!Аз съм на 2.07.1981,а той 12.12.1979 от 6.5г сме саедно,но заживяхме преди 1год.Решихме вече да не се пазиме и някъде на 5-6месец забременях :прегго: разбрахме точно на КОЛЕДА  Smile Карах много лека бременост,но сега какво ще стане с детето незнам Crying or Very sad само се :прай:

------------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 15:47 от Доня Туфиня »
Цитирай

БУРГАС

щом сте разбрали на Коледа трябва вече да си родила - какво му има на детенцето че се молиш  Rolling Eyes
Цитирай

България-София

Цитат
Neshtata sa mnogo.problem sas sarchiceto,mozaka s 2 sisti i kravoizlivi,i dnes mi kazaxa che dori i klapata niama da pomogne Crying or Very sad , beli drob,intobirana e ,vse oshte e kislorodozavisima,s infekcia e,niama 1 organ koito e zdrav ,veche neznam 3 mesec e v bolnica Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Нещата са много.проблем със сърчицето,мозъка с 2 систи и кръвоизливи,и днес ми казаха че дори и клапата няма да помогне Crying or Very sad , бели дроб,интобирана е ,все още е кислородозависима,с инфекция е,няма 1 орган които е здрав ,вече незнам 3 месец е в болница

--------------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 15:50 от Доня Туфиня »
Цитирай

БУРГАС

Миличка извинявай,че попитах ако ти е станало неприятно да отговаряш-много съжалявам за това.Дано всички да е наред и детенцето  се оправи. Praynig
Цитирай

Varna

iff2  мила нали знаеш че се молим за твоето съкровище  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

България-София

Цитат
Da blagodaria za koeto,dano gospod chue molitvite ni Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Да благодаря за което,дано господ чуе молитвите ни

-------------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 15:51 от Доня Туфиня »
Цитирай

Дано бебенцето ти се орави  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

На морето!

Моля се, много силно се моля  Praynig Дръж ни в течение как е мъничкото, смело бебченце!
Цитирай

Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Варна

Имаш цялата ми позитивна енергия Praynig Praynig Praynig пиши какво става Hug
Цитирай

на морето

newsm17 newsm17 newsm17
iff2 Hug
Цитирай

Мило майче,кураж!
 Hug
Моля се за бебенцето! Praynig
Цитирай

Някъде там на юг...

Praynig Praynig Praynig

Дано всичко се оправи!
Цитирай

Моля се всичко да е наред с мъничето! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 280 отговора