Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 окт. 2008, 01:20 ч.

ПАК за тея КЛИМАТИЦИ - моля !

• 500
  • 3
  •   1
Отговори
Може би вече ви омръзна с тези теми, но мен пък ме заболя главата да чета от една седмица насам.
Изчетох де що има, но така и не можах да стигна до решение. Ще се радвам ако ми помогнете.
Toshiba RAS13SKU
Panasonic CS/CU-RE 12HKE или CS/CU 12HKE
Hitachi RAS14EH1

Не мога да избера между тях.
Разбрах, че трябва да е инверторен, да не е Китайски, но питанките ми се свеждат до:

1. Кой от тях шуми най малко, като имам предвид както вътрешното, така и външното тяло/не искам да съм на мястото на съседите си, ако климатикът шуми/

2. Знам, че по принцип не става, но така или иначе се налага с 1 климатик да отопляваме/поддържаме темп./ стая от 15 кв., коридор и още една стая 16 кв., зная,че другата стая няма да се отоплява както първата, но целта е да се поддържа някаква температура. Затова решихме да вземем 12 - ка - как мислите?

# 1
  • гр.Пловдив
Темата за климатиците е тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332811.100
 А от личния ми опит- 32 кв. помещение НЕ успя да се стопли с климатик 12-ка в студа! Така че май ще си топлиш стаята с климатика  и коридора само!

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
тЕя  Shocked климатици, които си изброила... част от тях не са написани коректно...
Да не говорим, че с 12-ка не можеш да стоплиш и да поддържаш Т за която говориш, в цитираните от теб помещения.
Айде малко четете, бре... Не е трудно и не боли.

# 3
Не малко, а даже прекалено много четох, та затова съм в това положение.
Ако не бях чела въобще нямаше да се чудя май.
ОК, играя на тото, разбирам.
Благодаря ви за вниманието.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт