Бихте ли работили каквото и да е...

  • 7 095
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Искам да ви питам бихте ли започнали работа, която не ви харесва?
Струва ли си да се захващаш с това само за парите?

# 1
  • Мнения: 2 197
Не, не бих. Ако не ми харесва работата не бих започвала изобщо.
Може би ще се замисля ако става въпрос наистина за много пари. Примерно за 3000 лева бих работила всичко (стига да мога де).

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
според зависи, но ако е на зор човек всичко прави ....

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ако няма какво да ядеш, си струва, разбира се. И междувременно се търси нещо по-приятно.
Но ако не е толкова трагично положението - твърдо не!

# 4
  • Мнения: 3 703
според зависи, но ако е на зор човек всичко прави ....

Peace
Правила съм го и не съжалявам. С времето получих от тази работа много повече, отколкото очаквах.

# 5
  • Мнения: 10
Ако нямам друга възможност и съм на зор, да, бих работила какво ли не. С тялото си само не бих, но не се заричам, дано не се изправя никога пред такава дилема.

# 6
  • Мнения: 2 556
Ако е за много пари - бих работила, не виждам как няма да ми харесва, щом е добре платено(говоря за нормална работа, а не за нещо съмнително).

# 7
  • Мнения: X
Мамма миа, мисля че ако в скоро време не уточниш за какво става въпрос има да четеш общи приказки.

# 8
  • Мнения: 50
Имам предвид да работиш просто ей така,да не си без работа и за например 400лв.
Няма да умра от глад,но почвам вече да се чувствам безполезна за семейството си.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Имам предвид да работиш просто ей така,да не си без работа и за например 400лв.
И да си опънеш нервите докрай или да умреш от досада???  Mr. Green

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Имам предвид да работиш просто ей така,да не си без работа и за например 400лв.
Няма да умра от глад,но почвам вече да се чувствам безполезна за семейството си.


ако това ти носи удовлетворение защо да не

# 11
  • София
  • Мнения: 4 005
Имам предвид да работиш просто ей така,да не си без работа и за например 400лв.
Няма да умра от глад,но почвам вече да се чувствам безполезна за семейството си.


Естествено,че бих работила!  Peace Няма значение,че е лошо заплатена и не е работата-мечта. Щом това ще ме накара да се чувствам по-добре, по-пълноценна, ще работя. Междувременно ще се поогледам за "моята" работа.
П.С. Много по-труден е изборът между мечтаната работа за 400лв. и не-толкова атрактивна за 1400!

# 12
  • Мнения: 50
Удоволетворение,че съм вкарала пари в семейния бюджет-да.
Но в моя случай,ако започна работа сега означава да се върна 8 години назад и да си смачкам дипломата

# 13
  • Мнения: 50
Не знам,много ми е трудно,не спира да търся,но за сега без успех.Някои хора от семейството ми вече ме притискат и не знам ка да постъпя.

# 14
  • Мнения: X
То и между  да работиш просто ей така и да работиш просто ей така им разлика. Може да работиш 8 часа на ден просто ей така, може и няколко часа на ден. Може да работиш за 400 лв. и мъжът ти да получава 600, а може да работиш за 400 лв., а мъжът ти да получава 2000. Зависи колко си наведена, колко ти се работи  и колко имаш нужда от 400 лева. Аз не бих работила за 400 лева към днешна дата каквато ида било работа, просто не мога да си позволя да нося толкова малко пари вкъщи. Но ако мъжът ми захлеби някой ден, защо да не ходя да пия кафета и да пуфтя цигари пред някой магазин за 4 стотачки за няколко часа  дневно.

Общи условия

Активация на акаунт