Отговори
# 30
  • Мнения: 426
И моята на година и 9 м лъже та се къса.

# 31
  • Мнения: 643
 Отивам направо при директорката на разговор !

# 32
  • София
  • Мнения: 17 591
Категорично няма какво да чакаш! Тази особа няма място в детско заведение! Какво ще чакате - да осакати някое дете ли? Другия вариант е просто да я ошамарите пред децата - с възпитателна цел. Няма от от къде да разбере, че възрастните могат да удрят деца, ако не го е видяла някъде, нали, та едва ли е в състояние да изобрети подобна правдоподобна лъжа. 

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Моля Ви се,бъдете честни и кажете коя от вас не се е вбесявала и не е пошляпвала детенцето си поне веднъж,а умножени по 20-30 и всяко модел за себе си.Ако не е единичен случай,да съгласна съм.И все пак всеки доброволно си е закарал детето там,а понякога възпитането включва и по - строги мерки, но ако е системно няма как да оставиш нещата така
Не мога да се съглася - персонала в яслите и градините трябва да е квалифициран и обучен как да се справя с децата без да ги пошляпва. Ако ли не - да си търсят друга работа. А според мен ако един човек е ударил веднъж, ще го направи и втори и трети път......

# 34
  • Мнения: 130
Моля Ви се,бъдете честни и кажете коя от вас не се е вбесявала и не е пошляпвала детенцето си поне веднъж,а умножени по 20-30 и всяко модел за себе си.Ако не е единичен случай,да съгласна съм.И все пак всеки доброволно си е закарал детето там,а понякога възпитането включва и по - строги мерки, но ако е системно няма как да оставиш нещата така
Не мога да се съглася - персонала в яслите и градините трябва да е квалифициран и обучен как да се справя с децата без да ги пошляпва. Ако ли не - да си търсят друга работа. А според мен ако един човек е ударил веднъж, ще го направи и втори и трети път......

Аз съм я пошляпвала мн ясно ( и после съм съжалявала) , но от къде на къде други хора ще я удрят. Не съм съгласна. Дори и аз нямам право да я удрям, но се е случвало, това не означава, че всеки може да си позволява да ми удря детето. Те за това са учили - за да се справят без физическа саморазправа. Не смятам, че боят е възпитателен.

# 35
  • Мнения: 4 784
Добронамерен разговор на четири очи с въпросната сестра, пък оттам нататък според зависи от развоя на събитията, ще предприема последващи действия. Това ще бъде моята първоначална реакция, преди да тръгна анти - настроена към някой.

# 36
  • Мнения: 68
Момичета, благодаря ви за изразените мнения!   bouquet
Вчера, говорих с въпросната леличка и със старшата сестра и естествено отричат на 100% Божана да ми е казала истината.
Между другото по-скоро старшата говореше, а другата само мълчеше без нито да се оправдава, нито да се извинява. Като да беше мноого гузна Embarassed. Както и да е обясних им, че сега няма да ходя при директорката, но при следващо оплакване/ ако изобщо има такова/, ще подам жалба. 
Това ни се случва за първи път и то откакто въпросната нова леличка е при нас. Божана винаги ми разказва колко" бичкала леличките", защото я "душкали, силно, силно" /гушкали/ и колко " добички" били. Когато отивам да я взема след работа съм ги заварвала как са седнали с децата на килима и си играят или събрали столчетата на влакче или рисуват и пеят, и тя даже ме моли да изчакам, че да си поиграела още малко. Преди да си тръгнем винаги отива и ги целува за чао и им обещава "утре пак додем/. По-принцип не ми се е случвало да ме излъже досега, говори много и всичко, запомня много неща и даже използва думи, които на мен ми се струват малко сложни за употреба от едно 2 годишно дете. Така например се беше научила да казва " маш тука", марш от тука и ми разказа, че не леличките им говорели така / аз естествено първосигнално  реших, че те са се карали на някое от децата/  , а едно от момченцата в групата. След като и обясних, че една малка дама не е хубаво да говори така, спря да го използва. Наскоро и купих анцунг за градината, а като го видя каза, че Ани имала същия. Оказа се, че детенце от групата и - Ани наистина има същия. Преди 2 седмици ми разказа, че момченце в групата им имало сополки и кашляло много и не можели да спинкат, но понеже леличките били добрички му ги бършели сополките. В действителност точно така и се и оказа.
Пиша всичките тези неща, не за да ви пълня главите с глупости от ежедневието на детето ми, а може би за да се убедя и аз че ми казва истината  Thinking. Благодаря nana77 , за това че си питала кумата си!!! Мисля за сега, да се доверя на инстинктите си на майка и да забравя за прагматизма.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 430
ddaannii ,
успех и не се измъчвай,рано или късно истината излиза на яве!Нагушкай малката сладурана и й покажи,че трябва да се чувства сигурна и защитена от теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт