за климатиците samsung????

  • 21 218
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
Съседите ни имат Самсунг и въпреки,че не е пряко до нас ,е адски шумен,просто не се трае.

# 16
  • Мнения: 304
 :peaceние сме с панасоник и сам много доволна вече 3 години

# 17
  • Мнения: 1 844
ееее,много ме разочаровахте!ние си купихме самсунг и утре ще го монтират. Sadаз пък като питах и разпитвах,никой не се намери да ми каже лоша дума за марката.параметрите му са добри,на това се доверихме.
дано не сме се прецакали..

# 18
  • Мнения: 1 632
Здрасти ние имаме Самсунг и сме адски недоволни.Миналата зима сдаде багажа на пролет се оправи.Сега в момента пак работи но няколко пъти идваха техници всеки от които ни обясняваше колко сме сбъркали в избора.На вас УСПЕХ
Много често срещано мнение!
На дядо ми е такъв,и замръзва 100 пъти,а и да не говорим колко е шумен.
Ние сме с Мидеа,и не сме имали никакъв проблем до сега.

# 19
  • Мнения: 2 498
Има позната, която от 1 година има климатик Самсунг и е т недоволите....
Ние сме с 3 бр. на Дженерал електрик Peace

# 20
  • Мнения: 127
Здравейте,
Някой има ли климатик samsung, защото сме си харесали такъв, но един познат техник каза че за нищо не стават, бързо се разваляли и т.н. Моля за мнения защото ако ще вземаме такъв, няма да е само един а 4, а не бих искала да се прецакаме чак толкова. Благодаря предварително  bouquet

   Здравей! Ние имахме голям проблем с климатик Самсунг и по-точко с външното тяло. Така бучеше, че съседите от 1 до 5 етаж се оплакваха. Оказа се , че тази марка са си с по-шумни външни тела, а и отгоре на всичко нашия се оказа и още по-шумен.

# 21
  • Мнения: 824
Новите модели не са толкова шумни.

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 726
имаме Самсунг на 7 години и три панасоника....чесно казано от Самсунга сме най-доволни като начин на работа. На съм чувала, че по-новите модели не ги бива.

Общи условия

Активация на акаунт