Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Кюстендил

Използвалили сте тоалетни трици? Споделете какво действие имат върху кожата - освежаващо, почистващо, тонизиращо, изглаждащо ... В интернет има сравнително малко информация за тях!
Цитирай

София

Да, кестенови. Пшенични също съм пробвала, но кестеновите повече ми харесват. Действието им е като пилинг - почистват, изглаждат кожата, освежават тена. И черни точки от носа почистват при редовна употреба Smile
Цитирай

Бургас - София

Да, ползвам най-редовно. Ползвам от няколко години на "Христина" - седефени и пшенични. Много ми допадат, тъй като са течни..., от сухите ми се притрива лицето.
Ефектът е по-гладка и добре почистена кожа ! Peace
Цитирай

Here there and everywhere...

Голям фен съм на тоалетните трици, най-вече на кестеновите. Ексфолират страхотно, лицето ми е чисто без черни точки и тена ми е по-свеж откакто ги ползвам. Малко чудо за моята кожа на смешно ниска цена.   Love
Цитирай

И аз ги ползвах много често някога. Бях доволна от почистването.
Цитирай

по пътя на светлината

Използвам седефените на Христина и кестенови-доволна съм от резултата.
Цитирай

под звездите

Голям фен съм на тоалетните трици, най-вече на кестеновите. Ексфолират страхотно, лицето ми е чисто без черни точки и тена ми е по-свеж откакто ги ползвам. Малко чудо за моята кожа на смешно ниска цена.   Love
Peace, но все по-трудно ги намирам по аптеките.
Цитирай

Boulevard of broken dreams

Преди използвах много често. И пшеничени, и кестенови. Сего рядко виждам, а като не видя - забравям да купувам  Wink
Цитирай

Бургас

Ползвам няколко вида  и при редовна употреба резултата е страхотен  Peace
Цитирай

Аз също ползвам,но не всяки ден,тъй като кожата ми страшно се изсушава и започва да се лющи.
Цитирай

Sofia

как се ползват тия трици? и някаква ориентировъчна цена ако можете да ми кажете  Peace
Цитирай
ползвала съм ,и не съм никак доволна.Много са груби за моята кожа,когато ги масажираш нежно върху лицето те се ронят навсякъде по пода...абе ужас става . ефект аз невидях голям освен,че ми беше червено лицето.Може да не съм ги ползвала правилно

Цената е около 0.40лв. , 0.50 лв.
Цитирай

Много трудно се отмиват!
Цитирай

...

ползвала съм сухи - страхотни са за моята кожа  Peace
Цитирай

Ползвала съм, наистина почистват много добре, но на мен ми излязоха лишеи по лицето от тях! Явно не стават за моята чувствителна кожа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора