Жени попадали ли сте в ситуация да издържате мъжете си????

  • 6 693
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами била съм в такава ситуация, но си познавам мъжа. И стана точно както и очаквах - не се остави в това положение: три месеца беше без работа, после почти половин година работеше едва ли не за едното "евала", и после постепенно отново си стъпи на краката - попадна му добра оферта, хвана бика за рогата, и сега е на доста добра позиция. Така че твоят да не се ослушва, никой няма да му дойде на крака да му каже "Понеже си много умен и кадърен, ето ти Х хил.лв да работиш за нас". Все трябва от някъде да започне, колкото и ниско да му се струва нивото. За бога, та някои хора са обречени цял живот да работят гадна работа, ако той наистина е толкова добър все ще му изскочи от някъде късмета.
И защо ти издържаш брат ти??? Ако не е болен или сакат не виждам ти защо го държиш до полата си! Че и безработен да беше, щом е здрав и силен все ще си намери начин да изкара пари. Иначе на всеки му е добре да му капят пари от нищото.

# 106
  • София
  • Мнения: 816
Бе то и аз така уж 2мес., та станаха 2год.После аз му намерих работа.Почна да работи, ама пари в къщи не дава.И така още 2год.Накрая се разведох.Сегашният ми мъж работи за двама,фирмата потръгна На сегашния ми мъж му трябват работници.Търси той ама нямааа.Ако знаете какви отговори сме чували.Само едно момче/баща на две дечица,в момента не работи по спец. си/искренно се зарадва на предложената работа./мъжът ми търсеше хора за изкопна работа и плащаше по 40лв.на ден.На граждански договор.За 5дена работа взеха 240лв.В къщи повече ли дават?Всеки познат като се видим  ни казва ;-Ако има някоя работа казвай,че да изкарам някой лев.Като им се обадим обаче и разберат за какво става дума бият отбой.Нас са ни възпитали ,,Залудо работи,залудо не стой,,.Та мила ако продължава,бягай,бягай далече.  bouquet

# 107
  • София
  • Мнения: 2 952
Споделено, брат ти е малък - още дете, макар да не знам и ти самата на колко си  Simple Smile Има как да се оправи, но трябва да го пуснеш в дълбокоото и сам, за негово добро е.

Приятелят ти е чудесно, че е мил и домакинства. Само не забравяй, че има домакинска работа, защото сте трима. Ако живееш сама, няма да има нужда да се домакинства  Wink

# 108
  • Мнения: 58
 smile3532 че първо това въобще мъж ли е се питам ?!? да го издържа жена  smile3532  smile3532

# 109
  • Мнения: 61
не ми се е налагало досега но ако трябва ще го направя

Общи условия

Активация на акаунт