Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 8 окт. 2008, 19:05 ч.
  • Преглеждания  1 925  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
Моля, помогнете ми! Вливаха ми на 3 пъти по 4 мг дексаметазон. Какви странични действия има? възмоожно ли е при такова количество човек да напълнее? Чувствам се много зле, като подут плондер. Страх ме е адски!

Реклама
# 1
Напълно е нормално да се подуеш и напълнееш след продължително приемане на стероиди. Ефекта е временен и отминава след спирането им.

# 2
  • Мнения: 48
Ne sam saglasna.
Maika mi beshe 54 kilograma (izkluchitelno slaba jena na 55 godini) kogato poluchi insult.
Sled kato i vlivaha okolo 10 dni Dexametazon  - kachi 18 kilograma - sega e 73 kg. i ne moje
da mradne veche poveche ot 56 godini ot tezi kilogrami.

Taka che e absolutno vazmojno seriozno kachvane na kilogrami.

# 3
  • Мнения: 753
Поясни за какво ти е този Дексаметазон, защото той не е шега работа и след като са ти го пуснали, значи е имало защо.
Да напълнява се, все пак е стероид, но щом се налага........

Успех в лечението

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт