Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

Здравейте,
бебето ми е на 1месец и 1 седмица а кърмата ми вече спря.От вчера е само на АМ и ужасно се мъчи да се изходи, но неможе.Плаче, напъва се, рита , направо е ужасно.Моля ви ако някой може да ми даде съвет как да му помогна ще съм ви много благодарна защото вече незнам какво да правя.  Crying or Very sad
Цитирай

Здравей! И при нас беше трудно изхождането в началото, нормално е! Когато започне да се напъва му свивай крачетата към корема - така ще му помогнеш. Това ме посъветва педито и при нас подейства. Акаше по 1 път на ден, но сега вече ходи и по 3 пъти понякога. Мен сега пък ме притеснява, че е прекалено често. Sad
Цитирай

София

Може би с друга марка АМ ще е по-добре...
Цитирай

NL

Какъв вид АМ използваш?Пробвай да го смениш.
Нормално е да има проблем с коремчето
Цитирай

София; Дружбето

Защо не питаш в темата за хранене с Адаптирани млека, там момичетата са запознати с тези проблеми. Успех Hug
Цитирай

София

Здравейте,
бебето ми е на 1месец и 1 седмица а кърмата ми вече спря.От вчера е само на АМ и ужасно се мъчи да се изходи, но неможе.Плаче, напъва се, рита , направо е ужасно.Моля ви ако някой може да ми даде съвет как да му помогна ще съм ви много благодарна защото вече незнам какво да правя. 
Цитирай

Journeys end in lovers meeting.

аз се справях със запека с масаж на коремчето - с въртеливи движения по посока на часовниковата стрелка - така 10-15 мин и после свивах крачетата към коремчето, но пак доста пъти. не ставаше веднага, но до края на деня се изхождаше синът ми, когато имаше запек  Peace
Цитирай

Здравей!Какво мляко даваш да пие и консултирала ли си се с педито?За разхлабване давай Фризовом.
Цитирай

В райската градина

Аз бих звъннала на педиатъра.
Цитирай

Варна

дъщеря ми беше на кърма и АМ до 3 месец, и след това само на АМ. ние сменихме 2 вида АМ. беше се запекла с единия вид и педиатърката ни изписа друг вид- Фризовом. от него наистина се оправи, но след това пък имаше други проблеми и бяхме и на нисколактозно АМ. мисля че трябва да споделиш с твоята лекарка проблема. знам че от смяната на млеката също се получават колики, а и не е хубаво често да се сменят.
Цитирай

София

И ние бяхме така.След кърмата минахме на Аптамил.Докторката ни посъветва да си вземем и Аптамил Комфорт и да смесвам двете млека.Оправихме се.Успех и на вас!
Цитирай

Зависи какъв вид АМ даваш. На нас НАН ни беше докарал такъв ужасен запек. Пробвай с друг вид мляко след консултация с доктора ви.
Цитирай

там където не искам

Първо се консултирай с педито си.И недей да бързаш да сменяваш млякото за да не си навлечеш по-големи неприятности.Пробвай с масаж на коремчето,ако не помогне с Дуфалак.
Цитирай

Консултирай се с педиатъра...недей да сменяш млякото.Може да пробваш капки против колики-БиоГайа-с полезни бактерии са и регулират стомахчето,другото е Гастрокинд-той е за храносмилателни проблеми и е хомеопатично Peace
аз се справях със запека с масаж на коремчето - с въртеливи движения по посока на часовниковата стрелка - така 10-15 мин и после свивах крачетата към коремчето, но пак доста пъти. не ставаше веднага, но до края на деня се изхождаше синът ми, когато имаше запек  Peace
Мда и масажа има голям ефект!
Другото,което правя е,когато виждам,че синът ми се мъчи да се изходи,е да му притискам крачетата към коремчето-това на нас винаги ни помага Peace
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Какво АМ приема детенце? От фризолак и нан най-често се оплакват  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора