Преминаване от кърма към АМ?Един ужас!

  • 1 908
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Какво мляко даваш?Вземи си мляко с пробиотичен ефект-Хипп-розов или Лактана Био.

# 16
  • Мнения: 247
Аз бих звъннала на педиатъра.

И той какво ще каже? Ще се почеше и ще каже да смени млякото. Hug

Не е вярно, че Фризолака запича. И двете си деца съм изгледала с него.

Здравейте,
бебето ми е на 1месец и 1 седмица а кърмата ми вече спря.От вчера е само на АМ и ужасно се мъчи да се изходи, но неможе.Плаче, напъва се, рита , направо е ужасно.Моля ви ако някой може да ми даде съвет как да му помогна ще съм ви много благодарна защото вече незнам какво да правя.  Cry

Затопляш с ютията една пелена и я слагаш на коремчето му. Когато започне да напъва свиваш краченцата към коремчето. Peace

# 17
  • Мнения: 209
здравей,
майките по-горе са ти дали добри съвети. Аз на моя син съм давала Фризовом и Милумил. Чувала съм, че и Аптамила е много добър. Както са те посъветвали, когато започне да се напъва свивай крачетата към коремчето. Можеш да правиш и лек масаж на коремчето - в зоната около пъпчето по посока на часовниковата стрелка с лек натиск. Реално там където са черавцата, за да можеш да стимулираш изхождането. На моя син много му помагаше.
Късмет

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моят син се запичаше от НАН и Фризолак.Започнах да го храня с Аптамил и не е имал проблем.
Може бебчето да няма запек,а колики newsm78

# 19
  • Разград
  • Мнения: 518
Моят син също се запичаше от Нутрилона. Консултирах се с педиатърката, препоръча ми да редувам Нутрилон с Фризовом. Редувах ги близо 2 месеца от скоро съм спряла и нямам проблеми със запичането  Peace. Успех и дано скоро се нормализират нещата  Hug.

# 20
  • Мнения: 2 197
Ще го надрасне. Има период на адаптация и след това нещата се нормализират. Когато дъщеря ми мина изцяло на АМ също имаше подобен ефект. Трая месец - примерно 2-3 пъти се изхождаше веднъж на 3 дена и след това просто храносмилателната система се изгради и нещата се оправиха. Иначе използването на специализирани млека за мен е безсмислено и излишно ако детето няма някаква алергия. Естествено това е мое мнение. Моето бебе е отгледано с Фризолак и през ум не ми е минавало да купувам 20-левови млека поради несериозни причини.

# 21
  • Мнения: 2 100
Не е вярно, че Фризолака запича. И двете си деца съм изгледала с него.

Отговарям, тъй като мисля, че е в отговор на това, което съм писала Simple Smile Не е задължително детето да се запече от тях. Моето го храня с фризолак и също не е имал проблем. Писала съм, че от тях най-често се оплакват  Peace

# 22
  • Мнения: 6 441
Здравей! И при нас беше трудно изхождането в началото, нормално е! Когато започне да се напъва му свивай крачетата към корема - така ще му помогнеш. Това ме посъветва педито и при нас подейства. Акаше по 1 път на ден, но сега вече ходи и по 3 пъти понякога. Мен сега пък ме притеснява, че е прекалено често. Sad
Според мен си е нормално,не се притеснявай!

А описаното ми прилича  на колики.Ако продължава да не се изхожда,пробвай да дадеш друга марка АМ.

# 23
  • Мнения: 45
До преди седмица бяхме на смесено хранене с Нутрилон, но много трудно се изхождаше малката- на два дена веднъж. Преди седмица минахме на Лактана Био и се регулираха нещата.

# 24
  • Мнения: 171
И ние бяхме на Фризолак от третия месец и също с ужасен запек смених със Селия и вече нямам проблеми със запека ака поне два пъти на ден а и млякото въобще не е скъпо.Успех и скорошно справяне със запека.

Общи условия

Активация на акаунт