Спукани капиляри - помагайте!

  • 17 196
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
От години вече по бедрата си имам спукани капиляри. Напоследък обаче се разпростират - превърнали са се в една гъста мрежа, от сгъвката на коляното да ханша. Дайте съвет как да ги залича (замаскирам) поне от части, че гледкат не е приятна.

# 1
  • Мнения: 7 186
Не ги замаскирвай,а по-скоро ги лекувай-отиди на лекар.
Иначе за да не личат много най-добрият вариант е да хванеш тен-плаж или солариум.Може и да ползваш добълнително автобронзант или плътен лосион за тяло с бронзиращ ефект.Тенът заличава доста недостатъци по кожата,само визуално разбира се,но това пак е нещо в твоя случай. Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Съдовите хирурзи оправят проблема,само че да не те плаша след време се появяват пак!

# 3
  • Мнения: 811
Даа, определено те разбирам  Rolling Eyes
И аз от години имам спукани каполяри по бедрата отзад и съм се чудела как да ги премахна завинаги. Знам, че може с лазер, но е много скъпо. Като гледам рекламата на Лиотон 1000 гел си мисля, че може би ще оправи донякъде положението, мислите ли?

# 4
  • Мнения: 1 002
в едно предаване един лекар обясни , че това не били спукани капиляри , а нещо друго , просто ние не разбираме и затова така го наричаме
получава се от действието на естрогена в женския организъм ,
мислче че може да се маха , ама не знам как,,,

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз и разширени вени имам -повърхностни.Има специални чорапогащници за такива проблеми на фирма Сегрета.Има и за бременни.

# 6
  • Мнения: 8 505
Съдовите хирурзи оправят проблема,само че да не те плаша след време се появяват пак!
те се занимават с "тежките случаи"-режат част от вената ,опъват я и я сглобяват наново.С капиляри изобщо не се занимават.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Не е вярно,аз познавам лично една докторка която го прави, а и на мои колежки ги махна!Тежките проблеми са си отделно!:-))

Последна редакция: пн, 11 юли 2005, 13:05 от esprit

# 8
  • Мнения: 8 505
О.к.,грешката е моя WinkЯвно инфото ми е старо.

# 9
  • Мнения: 353

za zalost pochti vsichki zheni gi poluchavame.
ima niakoi hitrinki, koito obache pomagat:
vseki putm kogato mogat da se vdigat krakata Stuck Out Tongue kakto i da zvuchi tova
sled vzimane na dush (koito ne triabva da e mnogo topul) da se polivat krakata sus znachitelno po-hladka voda, ako mozhete da izturpite napravo studena e oshte po-dobre
ima i edno mazilo - mislia, che na dr. theis (kak li se pishe tochno??) s ekstrakt ot div kesten - az lichno sum dovolna

# 10
  • Мнения: 811
lylyth, в какъв смисъл си доволна от гела на д-р Таис? Спуканите капиляри са почнали да се заличават ли? От колко време ползваш този гел?
Студеният душ на краката лично на мен изобщо не ми помага. Дори си мисля, че капилярите са станали много повече, откакто преди 2-3 години започнах да си правя контрастни душове  newsm78

# 11
  • Мнения: 353

imalo e dni v koito imah chuvstvo, che krakata mi shte izbuhnat vseki moment - a otkakto polzvam tozi gel e znachitelno po-dobre, ne me boliat i ne me sarbiat tolkova. imam chuvstvoto, che povurhnostnite kapiliari  zapochnaha i da se poiaviavat malko po-bavno ot predi, zadurshah polozhenieto na niakakvo ponosimo nivo. inache za zalichavane ne mozhe da se govori, po skoro ovladiavane na situaziata

# 12
  • Мнения: 834
От личен опит мога да кажа, че Лиотон гел 1000 е за изхвърляне. Не върши абсолютно никаква работа. не си хвърляйте парите на вятъра!

# 13
  • Мнения: 2 498
И аз имам, а сега от втората ми бременност са се увеличили.....иде ми да newsm45 ......помагайте-какво да правя?...къде да ходя?

# 14
  • София
  • Мнения: 2 958
От личен опит мога да кажа, че Лиотон гел 1000 е за изхвърляне. Не върши абсолютно никаква работа. не си хвърляйте парите на вятъра!

Добре ,че сподели! Аз мислех да си купя .След  втората ми  бременност се появиха  спукани капиляри отпред на крака ,под коляното. Sad
Не ми се правят операции,така че който знае изпитан гел,да каже.Ще следя темата Hug

Последна редакция: вт, 12 юли 2005, 19:22 от StaM

Общи условия

Активация на акаунт