Тайната на дългата и здрава коса - 46

  • 25 443
  • 391
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 351
Изсветля на 2 см. от корена, там където е била бяла /а за съжаление е много вече Cry/. На мен никога не ми пада боята равномерно по цялата коса, може би трябва повече време, а аз не я чакам толкова, боядисвам се на 40 дни. По дължината винаги си е почти черна.

# 31
  • Мнения: 4 496
Мисля, че е било от самата боя, щом си стояла колкото друг път. Rolling Eyes

# 32
# 33
  • Мнения: 6
С тия червеникави отблясъци взех да се колебая за червена коса, но като знам колко бързо ми омръзва всичко, незнам. Ама зимата с т`ва мрачно облекло / ходя все в черно / ми се струва че ще е яко едно яркочервено петно за освежаване. Ще видим, махнах черното, после ще се чудя как да махам и червеното и накрая-без коса

# 34
  • Мнения: 4 496
Виж в албумчето моя цвят. Ако ти хареса/не е ярко, по-скоро нежно тъмночервено/, ще ти кажа боята, с която се боядисвам. Grinning Всъщност не съм сигурна, че ще хване на тъмна коса и, че ще стане същия цвят... Rolling Eyes

Кафе Hug

# 35
  • Мнения: 6
Ти си писала няколко пъти каква ти е боята- Череша на Велатон, нали? Всъщност точно твоят цвят ме вдъхновява. Страшен е. Но ако не се харесам, трябва отгоре пак черно

# 36
  • Мнения: 179
bebeshoka,  Аз си правих маска с костен мозък от джулан преди време. Хубаво е за косата определено, но един съвет- мажи само в корените, не по дължините. Иначе няма измиване, мозъка е много мазен и плътен и голям зор докато си измия косата, тъй като я бях намазала цялата.


Относто ракията с коприва- това е нещо уникално, за сетен път го казвам. Но има няколко условия:
1. Да е домашна ракията, тъй като няма толкова етилов алкохол( работя в алкохолна фирма и знам какво слагат в купешките алкохоли)
2. Да са пресни корените, тъй като си пускат сока, който е най- полезен.
3. Да се маже само по скалпа.( Не разбирам какво значение има, че ракията изсушава, след като няма да се маже по цялата коса. И изобщо има ли човек-разумен, който да си маже дължините с толкова алкохол, след като той изобщо не им действа)
4. Да се държи 10 дена на тъмно
5. Да се нанася колкото е възможно по-често на скалпа и по възможност да се завива с нещо за да се затопли добре.
6.-> резултатите са уникални, ще видите.

# 37
  • Мнения: 4 496
Ти си писала няколко пъти каква ти е боята- Череша на Велатон, нали? Всъщност точно твоят цвят ме вдъхновява. Страшен е. Но ако не се харесам, трябва отгоре пак черно

Защо черно? Аз в момента съм намацана с безамонячна Кастинг, цвета не мога да опиша, но се приближава до тъмните естествени коси.

chukun4e , по точка 3 все пак си мисля, че има значение дали е прекомерно изсушен един скалп. Thinking

# 38
  • Мнения: 42
Честита нова тема!Както винаги перфектна!Мис Арк   bouquet
Влизам да ви похваля балсама без измиване под формата на спрей на Gliss срещу цъФтежи  Party Много мекичка ми стана косата от него,а ако вземе и цъФтежа да ми спре ще го обикна  Heart Eyes  Mr. Green
Също и шампоана Fitoval-с мазна коса съм и преди я миех на 2 дни,а сега на цели 4  Crazy Невероятно доволна съм от него!Определено го обикнах и това стана Моят шампоан! Heart Eyes  Party

# 39
  • Мнения: 593
аз също ползвам спрея на глис за цъфтежи и съм доволна ама вече свършва

# 40
  • Мнения: 2 631
Също и шампоана Fitoval-с мазна коса съм и преди я миех на 2 дни,а сега на цели 4  Crazy Невероятно доволна съм от него!Определено го обикнах и това стана Моят шампоан! Heart Eyes  Party

Мандитка, от коя опаковка на Фитовал? Жълтата или тъмната?  Blush

# 41
  • Мнения: 164
Също и шампоана Fitoval-с мазна коса съм и преди я миех на 2 дни,а сега на цели 4  Crazy Невероятно доволна съм от него!Определено го обикнах и това стана Моят шампоан! Heart Eyes  Party

Мандитка, от коя опаковка на Фитовал? Жълтата или тъмната?  Blush


И аз съм се навила на този шампоан,но ми казаха,че изсушава косата,вярно ли е?
Става ли за суха коса,без косопад?

# 42
  • Мнения: 1 282
Не, никак не я изсушава, дори напротив. Аз като го ползвам не ми е нужна нито маска, нито балсам. Косата е много мека, поне при мен.

# 43
  • Мнения: 164
Не, никак не я изсушава, дори напротив. Аз като го ползвам не ми е нужна нито маска, нито балсам. Косата е много мека, поне при мен.

Говориш за тъмната опаковка нали?

# 44
  • Мнения: 1 282



Този ползвам аз. Сега ми се иска и светлия да пробвам.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт