Име за момче

  • 4 775
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 396
Здравейте!
Незнам дали бебе е момче или момиче, но сега моля за съвет за мъжко име, защото за момиченцата има толкова много и хубави имена и не вярвам да се затрудня, ако се роди момиче, но момче..... Това са имената, които съм изровила и ми допадат. Моля, допълнете списъка, ако имате идеи.
Мерси!
КАМЕН
ЛЮБОМИР
НИКОЛАЙ
САMУИЛ
АНДРЕЙ
ВИКТОР
АДРИАН
АЛЕКC
АЛЕКСАНДЪР
АЛЕКСИ

# 1
  • Мнения: 7 186
Александър е любимото ми мъжко име. Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Виктор също е хубаво:-)

# 3
  • Мнения: 1 107
Мартин, Теодор, Павел, Петър и... Филип, естествено Simple Smile

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От твоя списък:
1.Андрей
2.Адриан
3. може и Виктор Wink

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Андрей, но аз съм пристрастна. Laughing

# 6
  • Мнения: 86
МОЕТО ЛЮБИМО МЪЖКО ИМЕ Е САМУИЛ,ЗВУЧИ ЦАРСТВЕНО.ХУБАВИ СА:ПРЕСИЯН,КАЛОЯН,ТРАЯН,ДАМЯН.ДАНО ТИ ХАРЕСАТ.

# 7
  • Мнения: 455
До последно се колебах между Александър, Огнян и Павел........е, аз избрах Павел Simple Smile Опитах се да наричам бебето в корема ми с тези имена и ми се стори, че Павел най му подхожда.......А една моя приятелка ми каза, че за всеки от дните около термина била нарекла по едно име, та ако се роди на този ден, ще го нарече с името избрано преди това за деня........Не е ложа идеа за колебаещите се........
Иначе от твоя  списък много ми харесват Виктори и Андрей (макар, че ми се струва, че това име сега е много на мода)........Бих добавила и Мартин...Много хубаво ми звучи галеното - Марти......

# 8
  • Мнения: 2 657
Любомир Wink

# 9
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Росен

# 10
  • Мнения: 161
Лично аз бих те посъветвал да кръстиш детето си с такова име, което да не затруднява света.... Имам предвид, световно име, такова, което да се произнася еднакво добре на всички езици, което да е популярно по света... Все пак влизаме в Европа....Нашят син го кръстихме Мартин, хубаво българско име, свързано с месец Март и възраждащата се пролет.... Но я помисли - има Мартин Лутер Кинг, Мартин Скорсезе, Рики Мартин, Мартина Навратилова и мн. др.
А моят фаворит за теб е МАКСИМ - универсално, готино, нестандартно и в също време световно....И най-вече звучи мъжко!

# 11
  • Мнения: 6 390
От твоя списък:
1.Андрей

ина4е
МАРТИН много ми харесва
Филип
Оливер - ама незнам дали няма тука да зву4и странно

# 12
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз си падам по царски имена Simple Smile. Моето любимо име е Калоян. Хубави са също Асен и Борис. Светослав, Милен, Божидар, Радостин ...

# 13
  • Мнения: 428
Ivailo,Hristo,Deqn,Boris-tova sa mi liubimite.

# 14
  • Мнения: 251
Да избереш мъжко име и на мен ми се струва по-трудно. newsm78 Допадат ми Александър, Максим, Калоян. Успех в избора.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт