Къде са пътеките?

  • 3 781
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 73
Става забавно Party Party Party Party Party

# 31
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Може да и кажеш, че мъжът ти не ги е харесал и с голямо съжаление си ги сменила в магазина за други, които той е харесал (ама побързай с покупката). Ха да видим сега дали ще посмее да нападне синчето си  Mr. Green

# 32
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Може да и кажеш, че мъжът ти не ги е харесал и с голямо съжаление си ги сменила в магазина за други, които той е харесал (ама побързай с покупката). Ха да видим сега дали ще посмее да нападне синчето си  Mr. Green

м-да, хитро. дано и синчето се навие да поеме удара за общото благо.

# 33
   Правилния начин е да  й благодариш за подаръка, но да й кажеш истината, че не са ти подхождали на обзавеждането.И просто си решила да ги замениш , но в момента  и на магазина няма каквито ти искаш да си купиш.Посъветвай я/помоли я/ друг път да ти даде пари, ако иска да ви помогне за  покъщнината.Просто времената вече са други.Но каквото и да правиш, не бива  тя да се почувства унизена- инъче, горко ти Wink

# 34
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Подобни хора като свекърва ти трябва да се поставят на място на време(след години,ще е твърде късно Twisted Evil),кажи и истината ,пък тя да се сърди и да не се сърди ,проблема си е лично неин,шикалкавенето от твоя страна е напълно излишно и в твой минус.
Прави това ,което на теб ти харесва,правилата и интериора в твоето семейство не бива да бъдат поставяни(налагани) от странични хора. Naughty

# 35
  • Мнения: 247
Не, кой ви учил да казвате истината? Сакън да не развалите времето! Joy
Бъди хитра и си гледай спокойствието. А и ще си на почит и уважение от страна на свеки и на мъжа ти.
Ако сте в къща, кажи, че си ги изкарала на въздух да се проветрят, но са ти ги откраднали понеже са изключително красиви. И някаква друга завивка да речем са ти откраднали. Ако си в апартамент имали сте гости, изцапали са ги и си ги дала на химическо чистене, но уви станал гаф и не могат да ти ги върнат. Следва мнимо скубане на коси, понеже да речем, че наред с пътеките ти е изчезнал и любимия костюм с който си посрещала гостите.
Сама ще си избереш от постовете кое е полезно за теб и кое не, но свеки за да не ти е враг и да ти е лек живота, ще го галиш по муцунката с перце от паун.

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да,бре ще я гали с перце от паун,има толкова нагли хора ,че подобно отношение ги стимулира да са още по властни и безочливи.....,само истината му е майката с такива екземпляри,няма цял живот да играе театър и да и ходи по гайдата.

# 37
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ако сте в къща, кажи, че си ги изкарала на въздух да се проветрят, но са ти ги откраднали понеже са изключително красиви.

Да, ама свеки може да прояви съчувствие и да и купи нови, същите Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 966
Ако сте в къща, кажи, че си ги изкарала на въздух да се проветрят, но са ти ги откраднали понеже са изключително красиви.

Да, ама свеки може да прояви съчувствие и да и купи нови, същите Mr. Green

Горката!!!

А защо не и каза преди да ги продадеш "майко /или както там и казваш/, пътеките са много хубави, НО не ми подхождат с другото ми обзавеждане и смятам да ги заменя. Надявам се, че няма да имаш нищо против"  Mr. Green Дали би посмяла да каже "Сакън не ги сменяй за нищо на света"?

Този вариант ми се вижда най-добър, хем я питаш, хем не и остава нищо друго освен да се съгласи, но.. вече е късно за него.

# 39
момичета благодаря на всички.бях си избрала варианта ,че съм ги сменила в магазина и сега чакам да ми обшият новите,но изобщо не се стигна до това.И да е видяла,не ме пита,незнайно защо Thinking

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 268
момичета благодаря на всички.бях си избрала варианта ,че съм ги сменила в магазина и сега чакам да ми обшият новите,но изобщо не се стигна до това.И да е видяла,не ме пита,незнайно защо Thinking
А може би, защото не е тъпа овца и все пак и е стигнал ума, поне да се сети, че щом не ползваш подаръка, явно не ти допада?!

# 41
  • Мнения: 4 733
Вдигнала си ги пакетирани, защото в момента нямаш нужда от подмяна. Кажи че си ги занесла в дома на родителите си, където е имало място да бъдат прибрани.

# 42
  • София
  • Мнения: 104
 Joy Joy Joy
хареса ми темата!
Ще използвам някои идеи Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 520
Аз лично правя разлика м/у подарък от сърце и подарък, откъснал се от сърцето. Когато подарявам нещо на някого, го правя с нагласата, че ако приеме подаръка, той става изцяло негов и може да разполага с него както намери за добре, включително и да го захвърли, ако в един момент реши, че няма нужда повече от него.
И през ум не би ми минало да питам впоследствие човека какво прави с подаръка или нещо подобно.

Ако човека не оцени подаръка или го захвърли на боклука - това говори зле за него.
А ако на теб не ти е по силите да прежалиш подаръка или парите, които си похарчил/а за него - това вече говори зле за теб.

По темата смятам че ако на снахата от самото начало не са й харесали пътеките, по-добре изобщо да не ги приема като подарък, под предтекст че не се нуждае от пътеки или че дома й е препълнен и няма място...
Но да се прави пред свекърва си че й харесват, а в същото време да мисли как да се отърве от тях при първа възможност, не го разбирам...

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 12:52 от krem-karamel

# 44
  • Мнения: 9 052
кажи и , че ще ги смениш с други. не ти пасват.

Общи условия

Активация на акаунт