Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 600 отговора

Sofia-selo :D

Подариха ми сенки на МАC и вече не признавам други сенки, макар че имам само 1 цвят  Laughing

Има ли и други като мен или още по-запалени на тази тема?

За сега в България могат да се намерят само продукти на Kryolan, който са малко тежички за ежедневна употреба защото са театрални и Ben Nye, които според мен са подходящи и за нашите козметични чантички.

MAC могат да се поръчат от Ягодка, макар, че има малко продукти и избор на цветове.
Моя приятелка, която живее в Щатите ползва Bobbie Brown и твърди, че продуктите им са най-страхотната козметика, която е ползвала.

Иначе за сега съм е поръчала един комплект четки MAC, който още не е пристигнал, но с гримовете ми е откровено трудно.
Искам подобна палитра например:

но нямам идея как да се сдобия с него. Рових в ebay, но и там изборът не е голям или аз не съм попаднала в подходящ момент.

Ползвате ли тези или други професионални продукти? Как точно ги употребявате и от къде ги купувате?
Цитирай

MAC вече сме ги обсъждали! Заповядай http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277087.0
Цитирай

Подобни палитри не се продават и едва ли ще намериш и в Ибей, а и някой дори да си продава своята, смятай каква ще е цената, като един цвят струва почти $ 15....Правиш си я сам, като си купуваш сенките цвят по цвят поединично и после ги вадиш от пластмасовите им опаковки.
...И празната палитра си я купуваш също. Mr. Green
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Браво за темата.  Peace

Имам професионална козметика на Мейкъп Форевър и Боби Браун.

Всички изброени и не изборени марки се продават в интернет.
Просто много трябва да се внимава, защото има доста добри
имитации. Някои са оригинални, но с изтекъл или изтичащ срок
на годност.

Други марки, които се водят професионални са Мери Кей, Лаура Мерсие,
Стила...

Цитирай

Благодаря за включването момичета.
За стила мога да кажа, че веднж си купих сенки от ягодка и не съм доволна.

Обичам мазни сенки с лек метален блясък, а тези бяха сухи и в крайна сметка ги подарих.

EMPRЕSS, разбрах ровейки се, че палитрите се сглобяват. Почвам да събирам цвят по цвят с надеждата, че не се развалят бързо  Mr. Green

Много искам да си взема един блясък на Боби браун, но наистина нямам идея къде да го поръчам

Изпуснах 2 в Ибей  Rolling Eyes Нямам много време за наддаване

Цитирай

Само в Ибей съм виждала тия палитри на Боби Браун. И щом си
изпускала тези - споко, ще се появят и други.

В момента дебна няколко продукта на Мейкъп Форевър, да видим...

Между другото, колкото и странно да звучи на Максфактор има
доста добри неща, които доста се доближават до ефекта и качеството
на баш професионалните.

А на Криолан съм ползвала ФДТ и прозрачна пудра - разкош. Cool
И те са от една група с Бен Ней - по-скоро за ТВ и театрален грим.

Кавър Гърл, Дермабленд, Смашбокс, ОПИ и Сефора също спадат към
групата на професионалните козметики.

Цитирай

София

Еха Мери Кей и Мас са ми любими за декоративна козматика - купувам си ги от Лондон
палитрите им (на Мас) са няма такива   Love страхотни са
скоро си купих и целия комплект четки на Мас - там малко удря цената,  Mr. Green но си заслужава 
Цитирай

София/Света на Диска

Имам на Криолан коректор-стик, фон дьо тен, гланц, бронзова пудра за тяло и други... Много съм доволна.
Моят гримьор ми препоръча разни неща на Криолан и на MAC преди време. Открих и си купих Криолан, другите не успях да намеря.

Искам да си купя мигли на Криолан още, както и по-тъмен фон дьо тен, крем за лице.

Дайте адреси на магазини откъде можем да си купуваме.Ето магазина на Криолан в София:
бул. "Прага" 30, София 1606
Е-мейл:  kryolan@kryolan-bg.com
Телефон:  02 952 1321 
Факс:  02 952 1321
http://www.kryolan-bg.com/catalogue/
Цитирай

Имам на Криолан коректор-стик, фон дьо тен, гланц, бронзова пудра за тяло и други... Много съм доволна.
Моят гримьор ми препоръча разни неща на Криолан и на MAC преди време. Открих и си купих Криолан, другите не успях да намеря.

Искам да си купя мигли на Криолан още, както и по-тъмен фон дьо тен, крем за лице.

Дайте адреси на магазини откъде можем да си купуваме.Ето магазина на Криолан в София:
бул. "Прага" 30, София 1606
Е-мейл:  kryolan@kryolan-bg.com
Телефон:  02 952 1321 
Факс:  02 952 1321
http://www.kryolan-bg.com/catalogue/

Като цяло са монополистите на пазара и държат яко високи цени.
Мисля, че няма нужда да даваш толкова пари за миглите им. Има
много добри и на Фингърс, например.  Peace
Цитирай

Аз си купих страхотни мигли от естествени косъмчета на Еylure Naturalites, но гримирах моя приятелка за РДто и И ги сложих.
Струваха 14лв. от Бонжур, но са супер. Издържат поне 10-15 пъти ако ги захранявате добре, за да не губят форма. Лепилото  е прозрачно и хваща добре, в стъклена капсулка е та да не изсъхва.
Имаше различни размери, аз взех едни от най-дългите и гъстите.
Имаше и доста натурални варианти.

Определено ще си купя и за мен.

Цитирай

София/Света на Диска

Ми аз имам 4 вида обикновени мигли, които са разни неизвестни марки. Доволна съм, но исках няколко от по-декоративните мигли, които единствено на Криолан съм виждала. Искам от тези с кристалите Сваровски, както и от тези с перцата. Трябват ми за снимки. Rolling Eyes
Цитирай

Мдам от тия само в Криолан и в Мейк ъп про.
Много харесвам близки снимки + мигли с перца  Love

Я кажи кое ползваш повече ФДТна или стика на Криолан? И само за снимки ли?
Предполагам, че стика е по-покривен, но все пак да питам.

А бронзовата пудра съм виждала на моя приятелка на бала. На снимките изглежда все едно кожата и е идеална.. като на актрисите на червената пътека. Гримьорка я беше гримирала + пудра по тялото.
Колко струваше ако помниш?
Цитирай

София/Света на Диска

Мдам от тия само в Криолан и в Мейк ъп про.
Много харесвам близки снимки + мигли с перца  Love

Я кажи кое ползваш повече ФДТна или стика на Криолан? И само за снимки ли?
Предполагам, че стика е по-покривен, но все пак да питам.

А бронзовата пудра съм виждала на моя приятелка на бала. На снимките изглежда все едно кожата и е идеална.. като на актрисите на червената пътека. Гримьорка я беше гримирала + пудра по тялото.
Колко струваше ако помниш?

Пудрата беше над 50 лева, ама точно колко, ще излъжа, 50 и няколко.
Фон дьо тенът не е толкова покривен като стика, но пък стика си е доста силен грим и си личи, та за дневен грим не го ползвам.Само за снимки и вечер.
Бронзовата пудра прави кожата да изглежда по уникален начин, скрива недостатъци и неравности на тена и самото тяло изглежда перфектно.
Ето снимки с такава пудра, но тук е сложена доста:
http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE& … &USER_ID=9010
Цитирай

Варна

Estellia, а тази пудра оставя ли следи? Питам, защото имам някоя друга стрия по краката и си мисля за лятото ако съм намазана и седна примерно на някой бял стол дали ще го изцапам? Crazy
Цитирай

София/Света на Диска

Estellia, а тази пудра оставя ли следи? Питам, защото имам някоя друга стрия по краката и си мисля за лятото ако съм намазана и седна примерно на някой бял стол дали ще го изцапам? Crazy

Оо, да, много цапа.
Остава по дрехите, по косата, по всичко, до което се допреш.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 600 отговора