Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 окт. 2008, 10:30 ч.

Свистящ звук от банята на съседите

• 759
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
Посъветвайте ме, моля ви  Praynig. От тръбите на банята на съседите се чува остър шум и не се издържа. Каква е причината за това? Какво мога да направя? Има ли някой друг подобен проблем?

# 1
  • София
Ами, съседите какво ви казват, когато ги попитате?

# 2
Те не са виновни. Просто се къпят. Според мен това е вина на строителя. Но каква е тя по-точно, не мога да разбера? Не добро уплътнение ли? Не знам  newsm78

# 3
Резонанс. Мисля, че полипропиленови тръби шумят по-малко.

# 4
  • София
Не питам, заради вината. Логиката ми е, че те също чуват шума и сигурно са заинтересовани да разберат от какво е. Вероятно и строителят е наясно.

# 5
Не питам, заради вината. Логиката ми е, че те също чуват шума и сигурно са заинтересовани да разберат от какво е. Вероятно и строителят е наясно.

Те не чуват нищо  ooooh!

# 6
и при нас е така, от налягането е, и никаква шумоизолазия

# 7
и при нас е така, от налягането е, и никаква шумоизолазия

И предполагам нищо на този етап вече не може да се направи... newsm78

# 8
  • София
Била ли си там, за да се увериш, че не се чува нищо, когато у вас се чува нещо?
Може да го чуват слабо, може да не ги дразни, може, може.....
Ти да чуваш водата в техните тръби, а те да не чуват при положение, че тръбите физически са у тях, а не у вас за мен е необяснимо от физическа гледна точка. Така или иначе, ако това са тръбите на съседите ви, трябва заедно да търсите решение.
Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт