В малките тумбачета, се гушкат сладки МАЙчета №4

  • 14 190
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 125
Здравейте и от мен, желая ви една лека и приятна работна седмица Simple Smile  bouquet
При мен съботата и неделята минаха малко ударно-обвзе ме една странна мания,че в нас не е достатъчно чисто и като подхванах милото и два дни миене ,триене, бърсане, пране,тупане и т.н, и пак не свърших най-важното- да сменя летните дрехи със зимните-май още не ми се иска да идва зимата Blush
Аз започнах да пия профилактично Цитросепт,за имунната система,казаха ми,че не е вредно за бебо и се надявам тази зима настинките да ме отминат Praynig
Аз още си повръщам геройски-има поне е едно хубаво нещо в цялата работа-не качвам килограми,че като се знам каква съм лакомница...Надявам се скоро и това да отмине и най-накрая да се насладя пълноценно на тази бременност.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 618
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339953.0

Скоро ще внеса корекции!

Моля, модераторите да заключат тази тема!   bouquet

# 287
  • Мнения: 244
Здравейте майски мамчета, не се преуморявайте,че това с прокървяването си е доста страшно.На мен вече няколко пъти ми се случи, единият път дори с ужасен кръвоизлив и престой 2 дни в болницата.От прегледа в петък - всичко ни е наред, растем и се развиваме.Трябва да стискаме до края на 12 г.с., които са критичните.Желая на всички лек и слънчев ден!

# 288
  • Мнения: 26
Добро утро на всички мами. Пожелавам ви успешна седмица с много усмивки.
Аз в неделя толкова хубаво се наядох с туршия.....беше ми много вкусно, но след 3 часа си я повърнах.
Незнам при вас как е но моя бебок обича само разделното хранене  newsm12

# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
ELI DECHKIN sajaliavam obarkala sam cifrata MAI 6te si imam beb4e na19.05.2009 ve4e sam v 10 g.s. blagodaria za pojelaniata nateb na PEPE i na vsi4ki mami   love001 i vsi4ko 6te e OK iskam da vi pitam kak si slojihte tezi liniiki ?

# 290
  • Мнения: 7
Здравейте, бременни, другарки по съдба! На мен ми е първа бременност и ужасно се параноясвам. Бременността ми до сега протича без симптоми, с изключение на свръхчувствителност на гърдите, която вече отшумява. Чувала съм за какви ли не гадни симптоми: повръщане, световъртеж, газове, свръхапетит... Нормално ли е да нямам никакви оплаквания? Може ли човек да абортира без да се усети?
Последно бях на преглед на 14.10, видя се, че плодът се развива нормално и има сърдечна дейност, но пак се притеснявам. Има ли някакъв критичен период, след който човек може да се успокои?

# 291
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Има нова тема Peace
Не можеш да абортираш без да разбереш Naughty

# 292
  • Мнения: 7
Сигурно! Аз съм като в небрано лозе, съвсем непозната територия и ме е страх от всичко възможно.

Общи условия

Активация на акаунт