Какви сте в очите на родителите си?

  • 3 120
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
За тях съм умната,борбена и дива,винаги са се гордяли с мен,а сега от както си имат и внуче,още повече. Peace

......Това все едно аз съм го писала ....но за съжаление моите родители не са между живите вече ...липсват ми много  , много

# 61
  • Мнения: X
Честно казано нямам ни най-малка представа каква съм в очите и на двамата,нито знам какво разправят на хората за мен в общ план,даже не се бях замисляла над този въпрос. newsm78

# 62
  • Мнения: 2 070
умна и несериозна, малко безотговорна1 никаква домакиня, за последното грешат, просто не са ме видели в действие

# 63
  • Мнения: 132
Със сигурност ме обичат много,но не се хвалят с мен.Много ми помагат,но майка постоянно ми натяква за грешките,които съм допуснала в живота ми(специално за мъжете хич не се доверява на преценката ми)

# 64
  • Мнения: 1 447
Със сигурност ме обичат много,но не се хвалят с мен.Много ми помагат,но майка постоянно ми натяква за грешките,които съм допуснала в живота ми(специално за мъжете хич не се доверява на преценката ми)
При доста майки е така.Винаги за тях мъжът който е избрал дъщерята е неподходящ.

# 65
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Майка ми почина много отдавна.
Така че ще говоря само за баща ми. Никога за нищо не ме е хвалил, но знам, че се гордее с мен и много ме обича. Знам, че винаги ще ме подкрепи, дори да не е съгласен с взетото от мен решение (правил го е няколко пъти).
Има ме за прибързана и импулсивна личност, прекалено пряма и крайна в отношенията си с хората, цапната в устата.

# 66
  • Мнения: 836
Калпазанка.

# 67
  • Мнения: 419
Мисля, че никаква не съм в очите им. Заети са с други работи.
Мдаааам, и при мен е така.
Не съм ги разочаровала, защото не са имали никакви очаквания от мен. Не се радват на успехите ми. Не се трогват от проблемите ми. За помощ и дума не може да става - каквато и да е. Не харесват семейството ми, или по-точно не одобряват избора ми на партньор. Така и не го приеха, а сме заедно от 18 години.  Обожават сина ми, а дъщеря ми я игнорират. Може би защото много прилича на мен. Напоследък и към него охладняват. Не ги съдя - те просто са си такива.
Съпругът ми ми е майка и баща. В неговите очи съм най-хубавото нещо, което му се е случвало. Това ми е достатъчно.

# 68
  • на село
  • Мнения: 1 028
Не знам какво си мислят за мен, но и не ме интересува особено. Дали са ми образование, за което съм им много благодарна, но всичко останало  съм го постигнала напълно сама.

# 69
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 228
Разочаровах ги и двамата. Винаги другите бяха по- добри от мен. Единствената похвала от майка ми беше, че съм добра домакиня. Но това не е вярно. Май нямаше за какво друго да ме похвали. Ден-два преди да почине я попитах какво дете е била като малка. А тя каза: като тебе. Е какво дете, бе маме, не разбрах! Непослушно. До последния миг в живота й бях непослушна. Загорча ми чак в сърцето!  newsm45 newsm45 newsm45 В замяна на това пък се омъжих за голямата си любов и имам чудесни деца. И ми казват, че съм готина и супер майка! Карай да върви, минало..................

# 70
  • Мнения: 304
 Embarassedгордеят се с мен Embarassed

# 71
  • Мнения: 698
Можещата повече. Недостатъчно амбициозната. Вземащата погрешните решения.  Grinning

Навремето ми пукаше и исках да им се доказвам. Сега имам по-важни неща.  Peace

# 72
  • Мнения: X
Майка ми ми е най-близкият човек, но и идея си нямам какво мисли за мен. Никога не съм я питала, а и нямам намерение да го правя, защото знам, че няма да ми спести нито лошото, нито доброто и някакси не съм готова да се подложа на това. Стига ми сигурността, че ме обича, че винаги е зад мен и че "безстрашно" изслушва и най-лошите ми истории.

# 73
  • Мнения: 352
`Такава мисля ,че съм. Надявам се да греша, но го чета в очите им,а и са ми казвали.
1. Неблагодарна -че живея в едно от жилищата им, пък им искам и част от парцела да си построя къща.
2. Провалила се в кариерата-затова ,че след 8 год. стаж реших,че вече нямам желание да учителствам, а щом нямам желание вече-значи въобще не ме е бивало за това.
3. Себелюбива-за това ,че мисля за ново жилище за семейството си , видиш ли и те искали, но не мисля за етаж за тях/уточнявам, че ако имах възможност-бих им направила/
4. Нямам никакъв вкус-затова ,че какъвто и ремонт да направя в тяхното жилище - не одобряват/цвета на стените, плочки в банята и т.н./
Мога да продължа още, но...ми се пълнят очите и не искам.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт