Хвърля всичко - как да го откажа

  • 2 368
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 928
Период е, който ще отмине Peace
Ники е в следващата фаза - прибира всичко и ме следи зорко да не би да не сложа нещо на мястото му Mr. Green Къщата ми никога не е била толкова подредена. Ако нещо не е на мястото и може сам да го премести го прави, ако не, го сочи и ънка, докато не го преместя аз  Rolling Eyes

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
При нас периода е още по-тежък, защото понякога хвърляме и храна  Close Тогава вече излизам извън релси  Close След това събираме всичко с рев Shocked

# 17
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Децата на тази възраст са очаровани, че откриват земното притегляне. Няма начин да се противодейства на вродената им необходимост да опознават света. Всички деца го правят.... По същият начин е и когато кажат нова  дума,  и започнат да я повтарят до втръсване. Понеже  се очароват, че звуците, които издават се разбират от големите.... И ако може по деликатно да се намекне на таткото, че децата се отглеждат с търпение и любов....

# 18
  • Мнения: 1 586
И при нас този "период" продължава вече доста дълго....понякога не го прави но когато се ядоса за нещо или  нещо не стане както му се иска,започва да хвърля всичко до,което може да достигне...карам се,обяснявам и по дупето пляскам  но ефект нулев за сега!

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз се надявам да е период. Всичко лети надолу и откри, че могат да се мятат неща и през терасата Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Радвай му се, мен заглавието на темата само ме накара да се усмихна. Simple Smile Значи показва характер! Wink

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 21:02 от autumnsphere

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моята дъщеря всичко хвърля....надявам се скоро да израсте този период

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Не му давай достъп до неща като телефони, GSM-и, дистанционни и химикалки - малък е за тях, не му се полагат. Остави го да си хвърля играчките колкото си иска, без да му пречиш. Обясни на баща му, че бебетата се раждат малки и отнема доста време да станат големи - и търпение.

# 23
  • Мнения: 1 447
За синът ми в момента това е една от най-интересните му игри.Това е период който ще отмине,имай търпение.

# 24
  • Мнения: 3 695
Единият вариант е игнориране; другият - прибиране на хвърлените неща с обяснение, че ще ги дадеш на друго дете примерно.  Peace
Успех и най-вече търпение! Simple Smile

# 25
Споко, всичко ще премине.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 289
Благодаря на всички които се включиха по темата - едва днес успях да прочета всичко.
Дистанционни и телефони докопва когато са на масата - най-удобно за нас място, не че е най-подходящо  Grinning- и той се качи на стола.
Знам че баща му не реагира правилно, - но мога ли да поучавам 40 г. мъж.  #2gunfire
Още повече че е голям нервак - веднъж се разсърди че Коко вместо да си отхапе от бонбона му, го поиска целия. Баща му казва - отхапи - той се инати, иска го целия - последва рев от Коко и разсърден - ядосан баща.  Shocked Казах му че не проумявам защо реагира като малко дете newsm78 - отговора беше - защото съм нервен.

# 27
  • Мнения: 2 587
Детето сега изучава гравитацията и силата си за мятане на разни неща  Mr. Green Няма как да го откажеш,поне аз не успях да откажа щерката- все още хвърля,но пък вече я научих да прибира  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 334
И дъщеря ми е така.  Tired Само търпение  Peace

# 29
  • Мнения: 9 973
...и кажи на тати да не го бие силно hahaha

Общи условия

Активация на акаунт