моля ви дайте ми съвет

  • 1 563
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте всички, от доста време съм регистрирана във форума и съм го изчела почти целият, но нямаше какво да пиша. сега обаче има....така накратко...с мъжа ми бебеправим от 2 месеца. последният месец лелката ме посети от от 09-13.09.  след това правехме секс през всеки 2-3 дни. цикълът ми е малко нередовен и е на около 35-37 дни. на 27.09 видях няколко кафяви капчици като отидох до тоалетна (надявах се да са от прословутото имплантиране). от началото на този месец не съм на себе си...имах няколко дни болки ж гърба и кръста. гърдите ми станаха повече от огромни. до тук всичко добре....стискам палци да е бебешок Simple Smile очаквам (тоест надявам се не де) да ми дойде на 16.10. тук идва притеснението ми. от 5-6 дни съм като болна, все ми е студено, вече 4 забелязвам че имам температура (измерена по стандартен начин) движи се м/у 37-37.3. мъжа ми ми вика че съм бледа и да ида на лекар....лошото е и че страшно се задухвам и с ужас установих че тези дни нещо кръвното ми е бая ниско....пулса ми на минута на два пъти беше 98....
не знам въобще какво успях да обесня...съжалявам ако само съм ви объркала и благодаря предварително на всички които ще ми дадат съвет....та според вас имам ли ранни признаци на бременност и температурата и този странно ускорен пулс спадат ли към тях...т.е. да съм спокойна ли? офф...а и нямам търпение да чакам до16.10 да видя какво ще да е станало

# 1
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Денси,успокой се!Това на първо място!Колкото повече го мислиш,толкова по нетърпелива ставаш и въображението ти работи на пълни обороти.Моят съвет е да изчакаш седмица и да си направиш тест за бременност,така като чета се надявам да е това което искаш,но е мнооого рано и може само да предполагаме.Ако не си почнала да пиеш фолиева киселина,време ти е!Късмет и дано ни се похвалиш с  EFP след седмица! Hug

# 2
  • Мнения: 19
Здравей,densy!Както казва dorait,наистина първо трябва да се успокоиш и всичко ше си дойде на мястото.Ще ти стискам палци всичко да е наред,и ше чакаме новини newsm10

# 3
  • Мнения: 29
Здравей , Денси! Трябва да се успокоиш и да се заредиш с търпение(знам колко е трудно), но още е рано за тестове.Измисли си някакви приятни занимания и не се самонавивай , а другата седмица  fingerscrossedда се похвалиш с EFP

# 4
  • Мнения: 2 660
Имах абсолютно същите усещания преди теста. Стискам ти паци.

# 5
  • Мнения: 4 070
Не ми се иска много да те обнадеждавам за да не се разочароваш после, но и аз имах такова прокървяване (същото каквото си описала) на 12-13 ден след оплождането. После нямаше никакъв проблем и не го е имало повече, поне до сега Praynig
Успех и пиши като си направиш тест!! На мен на 28 ден ми показа от раз положителен резултат. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 23
много ви благодаря...опитвам се да не мисля за всичко това...до другата седмиза когато стане време за теста. утре съм на сватба...ще се разсея малко и така....ами аз общо взето за високия пулс се притеснявах ама щом казвате, че всичко е ок...благодаря ви много за подкрепата...надявам се другата седмица да се похваля с  preggo

# 7
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Направи си кръвен тест, той отчита по-рано от уринния. Успех, дано е това което искаш.   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 908
Направи си кръвен тест, той отчита по-рано от уринния. Успех, дано е това което искаш.   bouquet
Подкрепям PeaceУспех Денси.

# 9
  • Мнения: 91
Дано да скоро да се похвалиш че си видяла  EFP

# 10
  • Мнения: 1 447
Желая ти скоро да се похвалиш ,че ще ставаш мама.Късмет.

# 11
  • Мнения: 453
Въобще, ама въобще недей да се притесняваш.
Аз от 3 дена насам се чувствам по същия начин, все едно съм хванала настинка хем с главоболие и виене на свят, хем с нещо стомашно-чревно.
Обаче ме и болят гърдите (по-скоро бих ги описала като напрегнати и тежки) и имам странен вкус в устата (като метален, ама не съвсем), много бързо се засищам и после много бързо огладнявам, с 2 думи - не се чувствам болна, а...  Praynig
Аз Не чакам за 18 най-рано, така че а дано и двете да си ни подмине!!!  Praynig
Засега ни трчбва само търпение и чакане, това е.
Забавлявяй се междувременно - ето, ще ходиш на сватба!
И се радвай на живота!!!
Аз поне това правя, макар че вече съм заредила теста и чакам да му дойде времето Simple Smile

# 12
  • Мнения: 975
edna ot nas,Денси,успех .Имате време,така че търпение и с повече късмет да се похвалите.

# 13
  • Мнения: 23
ох....много мерси на всички....това да очакваш да ти се случи нещо което толкова много искаш..... и да знаеш,ч е оставам броени дни за да разбереш какво е станало....направо е убийствено.... Sad ама ще потрая още малко Simple Smile "edna ot nas " - значи по едно и също време с теб ще разберем какво става....стискам ти палци Simple Smile дано...дано другата седмица по това време вече да умираме от радост...пожелавам ти го Simple Smile дерзая и се опитвам да се разсейвам. благодаря ви много за подкрепата Simple Smile

# 14
  • Мнения: 453
пожелавам ти го и на теб от все сърце!  Hug
и ни дръж в течение в седмичната тема - там всички много много се подкрепяме и си споделяме.

Общи условия

Активация на акаунт