Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 10 окт. 2008, 00:02 ч.
  • Преглеждания  1 306  Мнения  4  Онлайн  1
Отговори
Здравейте.
Имах бяло течение и отидох на гинеколког, който ми препоръча вътрешни промивки с Триклобактер и 7 дневна терапия с Вагизан. Днес е първата вечер, в която го изпозвам. След промивката и поставянето на вагизана започнаха слаби болки ниско в корема.
Това явление нормално ли е, случвало ли се е на вас ?

Реклама
# 1
  • Over The Rainbow
  • Мнения: 1 918
Не съм взимала тези лекарства, но според мен ако не се приемат орално не би трябвало да имат такъв ефект. В листовките на тези лекарства не пише ли странични реакции?

# 2
Пише за странични реакции, но не и за такава.
Може би болката е от самото поставяне, не знам.

# 3
  • Мнения: 1 545
Пише за странични реакции, но не и за такава.
Може би болката е от самото поставяне, не знам.
Малко вероятно да е от поставянето. По принцип не е нормално. Ако все още продължава де боли, а цикълът не ти наближава се обади на лекаря.

# 4
  • Over The Rainbow
  • Мнения: 1 918
Според мен е от нещо друго, което няма връзка с лекарствата, ако продължи просто се консултирай с гинеколога си. Peace

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт