кърмене и плуване

  • 2 452
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 632
 ей наби ме box  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 980
Ей, хора, не мога да издържам вече. Ще ходя да плувам на басейна (за запознатите - Нептун)
Приспивам бебка в 21 часа, оставам таткото да бди и газ да ме няма. Работи до 23 часа, но аз мисля да плувам по час, два пъти седмично. Преди бремеността и малко от началото й плувах по 2 часа без проблем. Дайте ми съвет, какво трябва да правя та всичко да е ОК с кърмата и бебка.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Нищо особено.Плувай си, щом ти е кеф GrinningТрябва да внимаваш само за гъбички, защото вагиналните могат да преминават в кърмата, но пък като се замисля - как точно да се пазиш newsm78Дано басейнът е чист!

# 18
  • Мнения: 980
Мерси, Белинда. Събрах мнения и от темата на "малката мама с големите маргаритки" Grinning по същия въпрос. Гмуркам се...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 974
Момичета очератва ми се да ходим на вилата днес и се чудя дали мога да плувам в басейна при положение че кърмя, много ми се иска малко плажче да направя, но се страхувам, басейна е "обезпаразитен",  има химикали обаче?!?
 Ако някой е наясно моля да ми даде съвет newsm78

# 20
  • Мнения: 7 106
Не виждам никакъв проблем. Къпи се и се печи на воля, пък като дойде време за кърмене измий просто гърдите с чиста вода и готово Grinning

Общи условия

Активация на акаунт