Момичета, моля ви се!

  • 4 669
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 47 973
Ми в момента има 3 теми за запушени канали на 1 страница.Много искам да помогна на всички,ама се уморих Tired
на мен ми помогна, понякога е нужно  само малко внимание   bouquet благодаря ти!
ясно е че много теми се повтарят, но просто тук всяко майче като се сблъска с нещо веднага реакцията й е да си пусне тема, и ми прави впечатление че винаги  се дават светкавични и точни  съвети! няма друг форум като този! и аз съм чела библиотеката, ама все пак от време на време "цъфвам " с някой въпрос  Embarassed но пък винаги получавам нужната информация и ми е много приятно да пиша тук!

# 31
  • Мнения: 8 242
мхм.. са не говорим за теми от рода "Наддава прекалено много / малко" или "Как да си увелича кърмата / Намаля ми кърмата"  Rolling Eyes - такива са на всяка страница половината  Crazy

# 32
  • София, България
  • Мнения: 2 222
аз често например имам конкретен въпрос по някоя вече пусната тема, обаче повечето които отговарят не четат какво е написано след автора на темата и на моя въпрос никой не отговаря. затова и аз няколко пъти съм пускала нови теми с мойто въпросче. (естествено че проверявам поне 4-5 страници по назад дали няма точно същия проблем!!!

Общи условия

Активация на акаунт