Октомври е вече - към старта се запътва НОЕМВРИйското човече!

  • 14 211
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30
Момичета, какво пиехте за гърло, че не ми се рови из темите... сега се събудих и страшни болки в гърлото  Shocked

Хайде и Пепенка за вторникккккк  Grinning ще стискам палци за първите ни бебчета  Hug

# 76
  • Мнения: 252
Мишленце, бележките, които цитираш от днешния лекар са в смисъл, че нямаш проблеми. Всичко б.о=без особености.
Лекарката от ЖК по ЗК е длъжна да ти даде документите и картона, за да можеш да родиш. Едва ли тя планира да те изражда. По-добре отиди и поискай документите.
По принцип зрението се влошава от бременността (който си има проблеми де) и после се подобрява, но ако кърмим, процеса на възстановяване се отлага до след кърменето. Над 4 диоптъра много лекари го смятат за основание за секцио, но винаги искат мнение на офталмолог.

Малеее, Пепена, огин момиче Grinning. Оправи всичко, строй в две редици работниците, организирай майка си и децата и спокойно опъни платна към родилното. Направо ще падна #Shocked

Да ви се похваля. Днес си получих количката. Сглобихме я, проучихме я, разходихме я из къщи и мъжът ми заяви, че това вече ще му е втората кола. Към количката снаха ми сложила още дрешки за подарък, включително едно космонавтче като тези от Ла Редут. Направо да грухти човек от удоволствие newsm44
Само дето се оказа, че ако съм някоя бабичка без личен транспорт, абсурд да си получа пратката-Speedy се заврели почти извън Варна, до там няма градски транспорт, а ако пратката е с размерите на нашата....думи нямам.

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 23:00 от Бубе

# 77
  • Мнения: 81
Ха добър вечер  Hug
Пепенкеее и ти ли ? Важното е мамчетата и мъниците да са добре .

annidm-За ТК ...ами какво да ти кажа -не е хотел ,болница си е ,ама чистичко,топло,чаршафите и те чисти....бременните и майчетата,които видях бяха ОК .Едни си мрънкаха ,други се усмихваха или бяха притеснени ,но нищо обеспокително не видях . Никъде нямаше мизерии и мръсотия или истерясали бременелки за каквито всички сме чували  Laughing На мен ми хареса .Аз лично ще се пробвам за ВИП само заради тоалетната , по-свободните посещения и спокойствието ...това е


ПС момичета моля ви да ми подскажете къде беше този прословут склад в люлин ,че върнах 3-4 теми назад и не открих писанията  Embarassed

# 78
  • Попово
  • Мнения: 687
Момичета, какво пиехте за гърло, че не ми се рови из темите... сега се събудих и страшни болки в гърлото  Shocked

Хайде и Пепенка за вторникккккк  Grinning ще стискам палци за първите ни бебчета  Hug
аз смучех прополки, но и стрепсилс става, не знам при вас какво има по аптеките но смятм че е в пъти повече от при нас Peace чай от цели орехи, чай от липов цвят с лимон.
иначе има едно бабешко лекарство, аз го правя в началото на зимния сезон- 10люти лукчета, 1 бебешко бурканче мед, и лимон: лукчетата се начупват и стопяват на водна баня, добавя се меда и сока от изцедения лимон при постоянно бъркане. взема се сутрин по 1 ч.л. на гладно. супер "отпушващо" и освежаващо.

# 79
# 80
  • Мнения: 88
Добро утро коремчета!!!

кафето е от мен:  food010  food010  food010

# 81
  • София
  • Мнения: 212
shoppy-мими, аз доста трудно ще го обясня, защото Люлин ми е крайно непознат.
Значи, При Шела на Люлин, този които е в близост до Мосю Бриколаж. Карайки в посока Божурище и наближаваш Шела и влизаш в отбивката преди бензиностанцията. В дъното на уличката, завиваш на ляво и после първата в дясно е входа на въпросната борса. Там има доста складчета, са всякакви стоки, но ти ще караш само напред и в дясната страна ще видиш магазинчето, мисля че Ганчев пишеше.

# 82
  • Мнения: 30
Момичета, какво пиехте за гърло, че не ми се рови из темите... сега се събудих и страшни болки в гърлото  Shocked

Хайде и Пепенка за вторникккккк  Grinning ще стискам палци за първите ни бебчета  Hug
аз смучех прополки, но и стрепсилс става, не знам при вас какво има по аптеките но смятм че е в пъти повече от при нас Peace чай от цели орехи, чай от липов цвят с лимон.
иначе има едно бабешко лекарство, аз го правя в началото на зимния сезон- 10люти лукчета, 1 бебешко бурканче мед, и лимон: лукчетата се начупват и стопяват на водна баня, добавя се меда и сока от изцедения лимон при постоянно бъркане. взема се сутрин по 1 ч.л. на гладно. супер "отпушващо" и освежаващо.
Мерси  Hug
Не ми се искаше заради едно гърло да пия лекарства, че и без друго пия по една шепа... точно за такива методи питах  Hug

Добро утро на всички

# 83
  • Мнения: 297
Добро утроо по едно кафе
Тази нощ хич не можах да спя като хората  #Crazy много ми е гадно
Писна ми да не ми излизат снимчицитеее  #2gunfire

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 09:21 от didipidi

# 84
  • Мнения: 1 031
Добро утро и от нас!

Пепе и ти ли - айде леко раждане и на теб и стискаме палци всичко да мине по вода и за двете ви с Лайтблу Praynig Praynig Praynig
Леле Ели май наистина вече идва ред на твоето заглавие Grinning
Диди благодарско за кафето Party

Идват следващите ни бебета - дръжте се ноемврийки идва нашият рееееед Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 167
Искам и аз да съм ви съседка Simple Smile къде живеете ? (ако не е тайна)  Laughing

Красна поляна/ Люлин ти в кой район си?

# 86
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро,
Първо да се похваля от 3 дена насам спах цяла нощ, направо станах кукуряк. И по този повод хайде на масата да съберем сили за почивните дни.


Пепена, надявам се че никой от работниците или родата няма да посмее да ти обърка плановете! Mr. Green Чакаме хубави новини в сряда Heart Eyes

Лора, как си ти? Има ли вече ефект от магнезия???

Аз излизам да хвана слънчице малко днес.


# 87
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте момичета!
Вале, мерси за закусчицата Hug!
Днес и аз ще се разхождам с татито да гледаме за легло - най-вероятно ще капарирам в "Дибо".
Целувки на всички и лек ден Hug!

# 88
  • Мнения: 252
Ха добро утро и от мен!
Противно на всякаква логика, майсторите дето трябваше да поизмажат къщата, цяла седмица не се появиха и в събота се кукнаха в 8:10ч.....или май си е баш най-логичното нещо като за в България Wink

Мерси за кафето и закуските, че се оказа, че и прясно мляко съм забравила да купя, та поне на екрана да видя свястно кафе.

# 89
  • Мнения: 173
добро утро
и ето задава се поредния скучен ден. Мъжа ми ми взе ключовете от колата, а пък аз тъкмо днес мислех да се разходя до бургас,че тука в ахтопол целия град го обикалям за 20 мин.
еми ще си остана в къщи и ще си блъскам главата в някоя стена Banghead

Общи условия

Активация на акаунт