Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Как да се придаде завършен вид?Не ми се ще да е цокъл от същото.Нещо,лайсни като при ламината?Става въпрос до стената.А и нагледно да видя някъде това ми решение.Ама обеснение направих Mr. Green
Цитирай

Виж това, има и снимки  Smile
Цитирай

София

В апартамена направихме стъпалата с гранитогрес, а отстрани, на стената сложихме цокъл от същия гранитогрес, висок около 7-8 см. Не е много красиво, ама не е и ужасно грозно. Но пък е практично, защото не ми пука как мия стълбите и къде се замята парцала.
На вилата също облицовахме стъпалата с гранитогрес, но без цокъл. Плочката на стъпалото е поставена плътно до стената и фугата, която е съвсем минимална /ок. 2-3 мм./ е запълнена с фугин, който е използван за всички фуги. Определено стои по-елегантно. Пък се и оказа, че изобщо не мия често стълбите, просто ги минавам с прахосмукачка или с леко влажен микрофибърен парцал и стената не се цапа. Мислех да сложа допълнително ПВЦ перваз /като за ламиниран паркет/, но така ми харесва много повече.
Цитирай

Някои производители  предлагат фабрични цокли и чела за стъпалата от същия гранитогрес. Лошото е че обикновено се доставят с поръчка и трябва да се чака.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.