JUMBO има ли вече сайт?

  • 145 744
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 660
На кой адрес е в Пловдив Джъмбо,че не можах да открия нищо в нета????И отвориха ли го????

# 16
  • София
  • Мнения: 165
Все още не е отворен. Намира се срещу Метро Пловдив

# 17
  • Мнения: 57
Доколкото разбрах ще го открият на 26.11

# 18
  • Мнения: 58
някоя плавдивска мама посетила магазина има ли да изкаже мнение

# 19
# 20
  • Хасково
  • Мнения: 995
В друга тема срещах инфо че е отворен на 27.11 и се намира до новото Метро.

# 21
  • Мнения: 87
Някой знае ли дали се очаква и във Варна да има скоро Джъмбо?

# 22
  • Мнения: 380
А кажете ми как с градския транспорт да стигна до Метро(джъмбо),защото ми се вижда извън Пловдив,и едва ли от центъра мога да стигна  до там пеша. Peace

# 23
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
А кажете ми как с градския транспорт да стигна до Метро(джъмбо),защото ми се вижда извън Пловдив,и едва ли от центъра мога да стигна  до там пеша. Peace

няма градски транспорт до Джъмбото

# 24
 Grinningотворен е днеска ходих народ ужаас но има всичко за всеки като в гр е и на мн мн ниски цени там са по 99 лепта тука по 99 ст.за едно коледни елени и мн мн безброи неща  намира се до метро 2 и няма градски тр. до там:) Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 351
Може да се отиде с автобуса за Костиево, минава през Ленинград, но не знам разписание

# 26
  • Мнения: 30
вчера бях там  Shocked има страхотни неща за дома - възглавнички,изк. цветя и невероятни вази за тях, сувенири и какво ли още не ! а за детските стоки да не говорим - истински Рай за дечицата. цените ми се сториха приемливи " на цени под 10лв би ли устоял?" както се пее в рекламата  Wink

# 27
  • Мнения: 1 232
Купихме кукла от Jumbo в Пловдив на детето, която трябва да пее и ходи с батерии, обаче нито ходи нито пее. Някой знае ли каква е причината, не е в батериите. Куклата е Michelle,  Trendy collection.

# 28
  • Мнения: 5 288
Направи рекламация.

# 29
  • Мнения: 30
рекламацията не знам дали ще свърши голяма работа-дано поне заменят стоката  Peace
в нас имам една чантичка на Джъмбо,на която пише така: " Внимание! За замяна или рекламация на стоки се обадете предварително в телефонната централа на магазина и се уведомете чрез тел. секретар за часовете и дните,в които се извършва"  написах го в случай,че имате подобен проблем. има и един телефон,не е софииски - 02 958 03 40
не знам дали ще ти е от помощ инфото - само това имам. желая ти успех

Общи условия

Активация на акаунт