имам въпрос

  • 751
  • 14
  •   1
Отговори
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
мойта приятелка днес влезе да ражда.Термина и беше на 01.07,но явно го е преносила,та въпроса ми е кога ще разбера какво става за последно ми звънна на обяд и ми каза че са и дали някакво хапче да предизвикат раждането и от тогава не сам я чувала.Много съм притеснена какво ли става,кога ще ми звънне Praynig Praynig Praynigколко часа горе-долу продължава първото раждане?Моля ви кажете ми? Praynig PraynigМного ми е притеснено защото тя е с асма и не издържам на това напрежение Praynig Praynig Praynig

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моето раждане продължи 13 часа. Но щом са и дали хапче за да предизвикат раждането може да стане по бавно, защото ще изчакат хапчето да подейства, ако не стане ще дадът 2 , може и да не и подействат и да пробват с инжекции и най вероятно ще я задържат докато не роди. Може да стои и няколко дена преди да роди. Няма страшно, ще роди, няма къде да отиде.

# 2
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Tя току що ми се обади родила е момче 3.200кг. и 48 см. newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm44 newsm51  ylinfant smile3504 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 nuts #Milti #Milti #Milti  Stuck Out Tongue Winking Eye moresmile newsm44 newsm68

# 3
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Честито на приятелката ти!
Да и е живо и здраво синчето! Само радост да и носи и много усмивки!
Да бъде гордост на щастливата мама!

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да й е честито синчето!!!

# 5
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
и аз това и желая здраве и щастие на бебчо и много сили за нея да се вастанови бързо за да си отгледа сладкото бебче и на всички които искат бебета като мен им желая Господ скоро да ни дари с тази радост Praynig Hug

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Честито да и е, здраве и радост да има и много усмивки Flutter
а на теб - ми то е заразно, ще те споходи и теб такова щастие Wink

# 7
  • Мнения: 7 186
Честито на приятелката ти!Да и е живо и здраво бебчето!  bouquet
 stork-boy newsm32 1stroller  bigdance2

# 8
  • Мнения: 46 437
Честито бебче на приятелката ти  Grinning

# 9
  • Мнения: 10 758
Честито на приятелката ти! Да й е жив и здрав малкия мъж!   bouquet
А на теб от сърце ти желая скоро да се похвалиш, че теста е с две чертички.   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 031
Честито малко съкровище, да е живо и здраво, само да радва мама и тати  bouquet Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 503
и аз това и желая здраве и щастие на бебчо и много сили за нея да се вастанови бързо за да си отгледа сладкото бебче и на всички които искат бебета като мен им желая Господ скоро да ни дари с тази радост Praynig Hug

4естито на приятелката ти, да й е живо и здраво беб4ето и много да я радва! И дано скоро и ние да се похвалим с подобна радост!

# 12
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Честито на новата мама. Да са живи и здрави с малкия бебешор   bouquet.
На всички искаши и чакащи бебече скоро да се сбъдне желанието им.

# 13
  • Мнения: 5 577
4естито!

Мерки като на моя бебо Simple Smile- да е здрав и засмян, как се казва?


На мама бързо възстановяване!

# 14
  • Мнения: 1 873
Честито ви  stork-boy!Да сте живи и здрави! newsm30

Общи условия

Активация на акаунт