Въпросче до ползващите QUINNY BУZZ 3 и 4

  • 5 118
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 525
Goldeneyeful, като че ли сенника...Поне на снимката не изглежда нещо ок.
На мен ми се ще да сменят джантите.Simple Smile
Иначе Racoon е идеален.
Няма ли по - светли цветове ?

# 31
  • Мнения: 328
Дея,Здравей  Hug
Първо да ти честитя за втората лентичка много се радвам за теб,пожелавам ти още едно толкова красиво и сладко детенце като твоята принцеса Дея  Heart Eyes Hug
Ти сама знаеш колко исках Буз колко пъти съм те питала за него и все пак си го взех де Куйни Буз-а.За новия модел с 4те колела не мога да дам мнение, но за стария то ти е ясно и ти имаше,доста тежка тежестта отива отпред в предната гума и доста трудно се управлява  Crazy,но на мен си ми хареса модела и на Теди и е много удобно в нея а това е най важното  Peace.В старата ни количка Чико Теди много се висеше отстрани се надвесваше и нещо едно такова не и беше удобно не беше напълно право когато вече почна да сяда и като се облегнеше малко беше все едно като полу легнала та от като съм с Буз от пролетта-април месец и е по удобна буз-а.Не мисля че е тясна все още я ползвам а вече си е почти на 1г и половина даже си е доста свободно.ето и няколко снимки , , .
Сам тези за сега имам качени в нета но ако искаш по нови от преди седмица две ще кача нови и ще ти пратя,да видиш че не е толкова тясна поне според мен де  Hug.
И на мен много ми харесаха от новите breen и wave  Hug Heart Eyes
Другото което си мисля че този модел с 4те колела може и да е по удобен че тежестта поне се разделя на две и може по лесно да се бута  Crazy Party

# 32
  • София
  • Мнения: 717
Goldeneyeful, като че ли сенника...Поне на снимката не изглежда нещо ок.
На мен ми се ще да сменят джантите.Simple Smile
Иначе Racoon е идеален.
Няма ли по - светли цветове ?


Точно, като че ли сенника не е от количката, ами е някак странен. Просто не пасва. Peace Rolling Eyes Hug
И да направят предното колело гумено, че много ме дразни. Sick Утре ще ходя на профилактика на шасито. Peace
Нямаше, като бях. Не знам дали това са всички цветове, които ще изкарат за сезона. Thinking

# 33
  • Мнения: 4 362
Их,много благодаря за отговорите   bouquet

Аз съм раздвоена ,понеже моята половинка настоява да е Бъз,но аз приемам идеята и да е старият модел,но той отказва  Tired


gachoni ,Теди е пораснала сладурка и то много  Hug Аз знам ,че е широк коша на старият Бъз,но ме притеснява коша на новият  Rolling Eyes

За 4-те колела се двоумя,понеже не ми са били удобни  количките с 4 колела,не знам как ще се справям,а и искам тази поне до година и половина да я ползвам,а не пак да сменям  Tired


Не знам дали това са всички цветове, които ще изкарат за сезона. Thinking

Мисля си,че ще има още някой друг цвят,но пък промяна на модела май ще има вече чак 2010  Rolling Eyes

 GoldenEyeful  и gachoni ,мога ли да ви помоля да измерите вътре коша колко е широк и навътре дълбок /ако е възможно,да сравним долу горе/,много ще съм ви благодарна   bouquet

# 34
  • Мнения: 2 663
Дея, ако се спреш категорично на Бъз-а, хич не му мисли и вземи триколка, с четирите колела се бута по-трудно и става по непроходима!!Чара на Бъза(освен дизайна) е супер лесното управление, но с преминаване към четириколка това някак малко или много се губи.

п.п.мнооооооооого леко бременеене и на финала малка прелест

# 35
  • Мнения: 4 362
Констанс,благодаря за пожеланията   bouquet
Най вероятно ще го взема Бъз-а,а пък после ще му мисля  Crazy Никоя друга така не ми грабва окото  Tired

Ти защо се отказа от Стокето?Със Бъгстъра го замени,нали?

# 36
  • Мнения: 2 663
Констанс,благодаря за пожеланията   bouquet
Най вероятно ще го взема Бъз-а,а пък после ще му мисля  Crazy Никоя друга така не ми грабва окото  Tired

Ти защо се отказа от Стокето?Със Бъгстъра го замени,нали?


Не съм, просто ми мина вече манията "колички", а и осъзнах, че имам нужда от 1 удобна и лека количка.Разкарах всички, без Бъгстъра.Оставих го , защото е лек, маневрен, сгъва се лесно, няма други кошове и т.н. Много се колебаех между него и Бии-то, но в крайна сметка триколката ми е в пъти по-удобна сред тия дупки навсякъде

# 37
  • Мнения: 328
Дея разбира се че ще измера коша  Hug
На тази снимка съм написала номера
номер 1-височината на коша е - 53см
номер 2-дълбочината  е 23 см
номер 3-това за крачетата е някъде 22-23см

За този новия кош съм чувала че много спарва самата материя,но колко е вярно незнам и на мен много малък ми изглежда коша но може и да лъже окото,ако някой я има да каже и той размери и си прецени.Каквото и да решите все ще е добре важното е да се роди едно прекрасно и здраво бебе  Hug Heart Eyes

Констанс,благодаря за пожеланията   bouquet
Най вероятно ще го взема Бъз-а,а пък после ще му мисля  Crazy Никоя друга така не ми грабва окото  Tired

Ти защо се отказа от Стокето?Със Бъгстъра го замени,нали?


Не съм, просто ми мина вече манията "колички", а и осъзнах, че имам нужда от 1 удобна и лека количка.Разкарах всички, без Бъгстъра.Оставих го , защото е лек, маневрен, сгъва се лесно, няма други кошове и т.н. Много се колебаех между него и Бии-то, но в крайна сметка триколката ми е в пъти по-удобна сред тия дупки навсякъде
А може ли да ми пратиш макар и на лични снимка на Бъгстъра и на Бии-то  Embarassed Heart Eyes
Благодаря предварително  Hug[/color]

# 38
  • София
  • Мнения: 717
Дея, няма проблеми ще го измеря. Hug Продавачките в магазина, като я купувах ме увериха, че са едно към едно - старият кош и новият. А за новите модели, засега не се очакват никакви, тъй като аз се поинтересувах за някакъв летен вариант, от сорта на Зап, но не би. Confused Даже мога да ти го снимам коша без тапицерия, да си прецениш сама? Какво ще кажеш? Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 4 362
gachoni,ти си невероятна  Kissing Heart Flowers Bouquet Само си забравила ширината му  Mr. Green вътре Но си просто супер с тази информация,сега остава да сравним  Laughing

GoldenEyeful,ако ти е удобно на принципа на gachoni да го измериш,за да сравним качествено,не на око,ще дойда и ще черпя ,че ме траете толкова  Blush  lovekiss Аз ти препоръчвам Бъгстъра за лятна,наистина е много широка и удобна  Peace ПОлзвах Зап,но като беше малка и не ми вършеше работа,според мен е за по голямо дете над година 5-6 месеца ,даже и повече и за кратки разходки  Rolling Eyes


Не съм, просто ми мина вече манията "колички", а и осъзнах, че имам нужда от 1 удобна и лека количка.Разкарах всички, без Бъгстъра.Оставих го , защото е лек, маневрен, сгъва се лесно, няма други кошове и т.н. Много се колебаех между него и Бии-то, но в крайна сметка триколката ми е в пъти по-удобна сред тия дупки навсякъде

И аз затова много разпитвам и се чудя,за да мога да си взема една функционална количка ,която да ползвам по дълго време,омръзна ми да ги сменям  Rolling Eyes
Видях няколко мами,които ползват Бъгстъра от самото раждане,особено тези по пролетните бебета,предполагам е удобна много  Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 717
Дея, сега премерих, абсолютно същите са мерките, като на стария кош, т.е като на мамата, която е мерила нейната количка по-горе.  Rolling Eyes Grinning Значи не са ме излъгали в магазина. Даже и на ролбара, отпред, сложих един метър - около 38 см. от единия му край до другия. Wink Другото което е, можеш винаги да си сложиш друга тапицерия. Wink А височината на коша от крачетата до горе, под сенника, по права линия е около 75-76 см.



Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 23:13 от GoldenEyeful

# 41
  • Мнения: 4 362
Дея, сега премерих, абсолютно същите са мерките, като на стария кош, т.е като на мамата, която е мерила нейната количка по-горе.  Rolling Eyes Grinning Значи не са ме излъгали в магазина.  Wink Другото което е, можеш винаги да си сложиш друга тапицерия. Wink

Hug Много благодаря,вече съм спокойна  Mr. Green
Мога ли да сложа,трябва да потърся,има ли тук в Неделчев или да търся в ebay ?
Искрено благодаря   bouquet
Определено това ще е количката   thumbsup

# 42
  • София
  • Мнения: 717

Мога ли да сложа,трябва да потърся,има ли тук в Неделчев или да търся в ebay ?

Ами трябва да попитам в Неделчев, но пък в ибей ще имаш сто процента по-голям избор. Там има и едни мрежички за Бъз, много са удобни. Все се каня да си поръчам и още не съм. Embarassed

Последна редакция: вт, 21 окт 2008, 12:58 от GoldenEyeful

# 43
  • София
  • Мнения: 717
Малко офф:
Знае ли някой нещо за този Зап?

# 44
  • Мнения: 4 362
Малко офф:
Знае ли някой нещо за този Зап?



Heart Eyes да знаеш,че си много сладка  Heart Eyes Това е мини зап за кукли  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт