Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Искам да попитам нещо,което сигурно участва в темата,но искам да задам правилно въпроса си!Значи,от 5 месеца правим опити за бебе,но някак си не се получава и започвам да се питам къде е проблема,но не ми се иска да има проблем Tired та както и да е.В момента имам причина да се надявам,че е станал бебок,но искам да попитам възможно ли е тези симптоми да се дължат на това,че прекалено много искам да имам бебе?Моля и благодаря предварително!
« Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 21:09 от Taни »
Цитирай

Пловдив

Мими..слушай сега:

1. този въпрос е за седмичната тема, където е мястп за клю клю и споделяне на именно такива вълнения - всички това ги интересува, затова чувствай се поканена там:) Седмичната тема е темата, коятп е със странно римуващо се име и дати за седмицата от-до Smile
2. 5 месеца са смешно малък период, за да си мислиш за проблем. Особено ако не си следиш овулацията с тестове, мерене на базална температура или ходене на фоликуметрия.
3. Всеки иска бебе и е обсебен от тази мисъл, но трябва да можеш да сложиш чертата, като усетиш че вървиш към психясване. Иначе става лошо и вредно.

Hug
Цитирай

Дано да е станало бебето!
Колкото до симптомите - можеш и да започнеш да повръщаш след внушение, че си бременна, а да се окаже само внушение. После и разочарованието е голямо.
Пет месеца са смешен срок за силни притеснения. Не се побърквай. Като мине година (дано не стигнеш до там), можеш да започнеш с притесненията.
Хубаво е да си направиш профилактичен преглед при гинеколог, но е рано да засилиш и мъжа ти за изследвания.
Първата ми бременност беше след 8 месеца опити, втората - 13 мес., а третата (нежелана по това време и я прекъснах)- стана от раз. Сега пак искаме (може да ни помислят много хора за луди), ама не става. Някои неща са божа работа. Wink
Цитирай

Мими..слушай сега:

1. този въпрос е за седмичната тема, където е мястп за клю клю и споделяне на именно такива вълнения - всички това ги интересува, затова чувствай се поканена там:) Седмичната тема е темата, коятп е със странно римуващо се име и дати за седмицата от-до Smile
2. 5 месеца са смешно малък период, за да си мислиш за проблем. Особено ако не си следиш овулацията с тестове, мерене на базална температура или ходене на фоликуметрия.
3. Всеки иска бебе и е обсебен от тази мисъл, но трябва да можеш да сложиш чертата, като усетиш че вървиш към психясване. Иначе става лошо и вредно.

Hug
Peace
Цитирай

BG

Peace
Цитирай

Мими..слушай сега:

Hug
Peace
Цитирай

в гори тилилейски

Момичетата са го написали - 5 месеца не е толкова голям период.
Цитирай
Като се замисля и ние пробваме от 5 месеца, започнахме юни месец доста сериозно, но за сега нищо.
Започнала съм да пия фолиева киселина, и следващата стъпка ми е преглед при гинеколог и кръвни изследвания, както и на щитовидната жлеза. използвам и тестове за овулация , но не знам колко са надеждни!
Стискам ти палци и успех!
Цитирай

София

Хм, ние 6 ,даже повече от 6 месеца сериозни опити + изследвания и следене на ОВУ при мен и досега нищичко! Имах положителни тестове за бременност няколко пъти, но М все идваше Sad  май не мога да задържа, незнам какво става...ако и този месец нямаме успех съм решила изследвания наново...ако броя и несериозните месеци излиза,че се бориме вече 10-ти месец без резултат...
Така че мацка споко  bouquet
Цитирай

Пловдив

Не са ли ти изписали Дуфастон за задържане? Rolling Eyes
Цитирай

привет! ние също пробваме вече 4 месеца и нищо не се получава.. всеки път се надяваме и..разбирам какво ти е - с всеки следващ път отчаянието и болката се засилват..но не трябва да се отказваме, нали така Smile аз се интересувам, ако някой може да ми разясни за тия овулационни тестове, че нещо не ми се нрави меренето на темп.в дупето Laughing Благодаря!
Цитирай

Стара Загора

Ще ме прощавате но емотикони от сорта на  Hug и след едни чаршаф ми идват в повече. Броя ги за спам...така, че престанете със спама. Когато няма какво да напишете или сте съгласни със по преден потребител просто не пишете.
До авторката - пет месеца са малък преиод от време. Дали си бременна този месец никой неможе да знае по-рано от предвиденото време за тестване или от преглед на доктора / при поне 6 дневно закъснение/.
Разбирам на всички нетърпението ви и желанието ви за бебе но имайте уважение и към модовете, които се грижат това място да е приятно за вас.
Цитирай

Варна

5 Месеца е нищо работа много малък период
дано скоро да успеете
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.