Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 142 отговора
Много съм разочарована от плувната база в Пловдив, имате ли наблюдения? Дъщеря ми е на 10г, трябва ми треньор, освен това е почнала и да се изгърбва. Много голямо желание има да ходи на плуване. На гребната база условията не са много добри и е доста мръсно, на Новотела е хубаво, но там в часовете на треньора е пълно с малки деца, които сега се учат да плуват. Да не говорим че там е доста скъпо и за да си струва ходенето трябва да я водя всеки ден, което е абсурд с бебе.
Благодаря предварително!
Цитирай

Провери във ВСИ.
Цитирай

Май наистина работата е много зле, бих искала да получа мнение от майки водили децата си на плуване. Аз на басейн мога да я водя , но искам треньор да се занимава с нея. Все още не сам загубила надежда да ми препоръчате нещо.
Цитирай

Точно на ВСИ имам позната, която ми е обещала от догодина да поеме моето дете.
Няколко познати ходят при нея и за доволни много. Ще говоря с нея и ще ти пратя ЛС.
Не се ангажирам обаче със срок, защото не знам кога ще я видя.
Цитирай

ок, много благодаря!
Цитирай

В Тракия в училище "Димитър Матевски" също има басейн .Аз ходих да проверя за моя син ,но в момента има профилактика за топлата вода и не работи.След 20 октомври ми казаха.Нямам подробна информация,но мисля да запиша сина ми и ако ни хареса ще споделя.Работи  и събота и неделя вкл.
Цитирай

Az hodq na pluvane v klub Mladost 91(baseina na sportnoto y4ili6te) treniorite sa mnogo dobri i usloviqta ne sa lo6i..Baseina e 4ist i nqma romi. Bih prepora4ala kato trenior za da6terq vi Neli Karataneva ili Ivan Yshev naistina sam mnogo dovolna horata si var6at rabotata kakto trqbva i moje da se hodi koi kogato si iska   Flutter
Цитирай

И аз препоръчвам тренировки в "Димитър Матевски", особено за начинаещи - басейнът е по-плитък, отколкото във ВСИ, има по-малко деца, треньорките са добри, съблекалните са по-просторни. Синът ми започна с плуването в първи клас - отначало във ВСИ, но после го преместих в училище "Димитър Матевски" /макар че ми беше по-далече/, като и аз, и той сме по-доволни. Тренировките в събота и неделя наистина са улеснение за работещите родители.  И не на последно място - дори паркирането е по-лесно и удобно там, отколкото на базата на ВСИ  Laughing
Цитирай

Положението в Пловдив с басейните наистина е ужасно. Аз считам, че с моите деца съм обиколила всеки наличен басейн в града.

ВСИ-то беше в ремонт до скоро. Даже може още да е. Поне до юни беше, а те така или иначе през август го затварят. Треньорката на моите деца ми каза, че ремонтът е сериозен и може да продължи и до края на годината. Базата е прилична, треньорите там са мн. добри. Поне, ако съдим по медалите и статиите които висят навсякъде. На Младост също е добре. Аз обикалям различните басейни с един и същи треньор, между другото. Просто той се намества, където намери база явно. Но на мен Младост не ми пасна като време и място. В най-големите задръствания преминавам буквално по диагонал града. Иначе, като плувна база е доста добре.

"Димитър Матевски" за мен лично е някакъв свиреп кошмар. Такава мизерия и такава отблъскваща мръсотия не съм виждала никъде другаде. Да не говорим, че басейнчето е малко, не става за по-големички деца. А моите са точно около споменатата от теб възраст. Иначе, на мен Матевски ми е много удобен като място.

Паркирането си е еднакво навсякъде. Аз нито на ВСИ, нито на Младост, нито на Матевски съм имала проблеми с паркирането и търсенето на място.

Новотела ми е абсолютно неудобен за водене, но там е най-луксозно наистина. Но от там се отказах, моята треньорка не води там.

Което и място да си избереш, отиваш там, обясняваш, те ти препоръчват треньор, ще ти дадат телефон, срещаш се с човека, той ти казва какъв му е графика и започвате. Но, за съжаление, наистина не мисля, че имаш голям избор и условията са добри. Аз, обаче, много държа те да се занимават с плуване и стоически продължавам да ги водя. Но трябва да призная, че съвсем не е това, което бих искала да бъде.
Цитирай

ako trqva da sudim po titli i medali... mladost imat nai mnogo a  i + tva tva enai dobriq klub po pluvane  Naughty pak VSI-to az kato hodih ima6e romi  Shocked i vednaga se otkazah....  #2gunfire v Mladost ne ekoi znai kolko dalbok  baseina   ima mali deca i treniorite naistina si gi biva  Cool Cool
Цитирай

Може ли да ми каже някой каква е таксата за уроци в група в новотела?

Благодаря предварително!
Цитирай

Последно, като питах в Новотела, таксата беше 120 или 140 за груповите занимания в зависимост от броя деца и посещения на седмица. Индивидуалното, ако не се лъжа, идваше към 180 лв на месец  Crazy
Цитирай

И аз искам да запиша сина си на плуване, искам да споделя мнението си от Младост. Водихме го там миналата година, но водата беше смразяващо студена. На 5-тата минута сам излизаше треперейки и посинял от студ. Треньорката беше жена и незнам какво толкова страшна му се видя, но като каза "не искам при госпожата" и това е, дори само като приготвяхме сака с който ходеше по друг повод и той веднага почваше "не, не , не при госпожата". Уговорихме го, че ще ходим на ВСИ-то и там ще е господин (без да знаем де), но там пък не го взеха, че нямал 7 години. Е, от утре вече ще има, така че пак ще отидем да видим. За "Матевски" незнаех, чух наскоро, че в Тримонциум имало плуване за деца (те пък откога имат басейн). Моля някой, ако имаотзиви или инфо за там, да сподели.
Цитирай

Да, има закрит басейн в Тримонциум. Преди няколко дни ми се обади треньорката на моите деца, за да ми каже, че вече води групи и там. Условията били чудесни. Аз все още не съм ги водила, не съм видяла за какво става дума, но отзивите са много добри.
Цитирай

Благодаря ти dara  bouquet знаеш ли кога са тренировките, колко струва и др. подробности. Би ли споделила и името на треньорката, щом си доволна?
Цитирай

1-14 от 142 отговора