Къде да запиша дъщеря си на плуване в Пловдив ?

  • 68 203
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
За Новотела знам ,че тренировката идва 15 лв. Чудно ми е колко ще е в тримонциум. Марти определено ще ходи на плуване,но много държа водата да е топла,водих го ведньж, ами да ви кажа на мен ми беше студено ,а детето не искаше дори да влезе. Бяхме лятото в Добринище на външен басейн ,ами размаза се,но водата наистина беше топла.

 Изобщо колко е номалната температура във вътрешен басейн?

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И аз имах желание да водя дъщеря ми на плуване системно и две години го правихме, но в момента просто е невъзможно. Плувната база в Пловдив е под всякаква критика. На Младост е ужасно - прекалено много деца, мизерия и неудобни часове.
Вие какво сте чували, има ли въобще някакви шансове на ВСИ да отворят басейна?

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
И аз имах желание да водя дъщеря ми на плуване системно и две години го правихме, но в момента просто е невъзможно. Плувната база в Пловдив е под всякаква критика. На Младост е ужасно - прекалено много деца, мизерия и неудобни часове.
Вие какво сте чували, има ли въобще някакви шансове на ВСИ да отворят басейна?

До колкото чух от една преподавателка, там изобщо не е започвал никакъв ремонт.

# 18
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И аз така знам, но все пак да попитам, може пък някакво чуда да стане.
А на Тримонциум каква е цената?

# 19
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Отвориха ли вече басейна на ВСИ? Водата там топла ли е?
Споделете мнения за Тримонциум, цените какви са като в Новотела ли?

# 20
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Аз да дам инфо за ВСИ - още не е отворен басейна.
За Тримонциум  какви са цените и до колко часа работят вечер?   bouquet

# 21
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Пак се включвам, за да споделя, че днес успях да се разходя до Тримонциум. Басейнът ми хареса, раб. време е от 8.00 до 21.00 ч
Тренировки за деца има всеки ден от 16.00 часа, цената е 8 лв. За възрастни цената за свободно посещение  е 10 лв. Предлагат и месечни карти за 120 лв. Аз смятам скоро да го посетя  Hug А малко като се стопли ще заведа и сина ми на тренировка. Това е от мен, дано съм била полезна.

# 22
  • Мнения: 458
записвам се да следа - живеем до Тримонциум и съм заинтересована .

в ДГ имахме басейн, но тази година се развали и общината явно няма пари за ремонт, затова търся другаде да водя сина ми.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Записвам се да следя какво става с ВСИ.
Тримонциум наистина е много удобно. Колко пъти седмично водите децата си на плуване?

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Ходих до ВСИ и ми казаха , че басейна може и да не отвори изобщо вече, така че ще се разходя и да Гребната , да проверя какво става там  Peace

# 25
  • Мнения: 1
Пак се включвам, за да споделя, че днес успях да се разходя до Тримонциум. Басейнът ми хареса, раб. време е от 8.00 до 21.00 ч
Тренировки за деца има всеки ден от 16.00 часа, цената е 8 лв. За възрастни цената за свободно посещение  е 10 лв. Предлагат и месечни карти за 120 лв. Аз смятам скоро да го посетя  Hug А малко като се стопли ще заведа и сина ми на тренировка. Това е от мен, дано съм била полезна.

Здравейте и от мен! А, можеш ли да ми кажеш тази карта от 120лв за колко посещения е и в рамките на календарния месец ли трябва да се изразходят? И понеже виждам, че темата е старичка, някой вече ходил ли е в басейна на Тримонциум и какво мисли за условията като цяло? Защото на мен треньор не ми трябва, по-скоро е за свободна тренировка...

# 26
  • Мнения: 66
Здравейте мами,
да се включа и аз в темата, защото живо се интересувам.
Искам да водя и аз сина си на плуване в Пловдив, но не намирам никаква информация.Живеем до стадион Ботев, но разбрах, че там няма.За ВСИ тук прочетох, че е в ремонт, а за Тримонциум не знаех. Сега въпроса ми е от къде мога да набавя повече информация за басейна на Тримонциум, цени, изисквания и всичко останало.Ако някой е наясно - моля пишете ми.
Благодаря!

# 27
  • Мнения: 210
И аз се интересувам за Тримона-има ли треньори за деца?Питам ,мкар че видях по-горе същото питане,но е старо като дата.Ако може някой да ни каже свои впечатления,благодаря!

# 28
  • Мнения: 210
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487806.0      ето това е,което последно има като инфо

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 224
записах и двете си деца на плуване на басейн Младост (на Гребната). Цената за 8 посещения е 50 лв, като картата е валидна 2 месеца. Тъй като са начинаещи, препоръчаха ми като начало по 2 посещения на седмица. Повечето треньори имат удобни часове (като за работещи родители!). Ние ще плуваме в сряда от 18 ч. и в събота от 11 ч. Имаше и група за 3-6 годишни деца.

Общи условия

Активация на акаунт